Taylan Karadas tarafından yazılan mesajlar

1. Taylan Karadas

Font istek

AG Book fontu acilen gerekiyor arkadaslar yardimlariniz icin simdiden tesekkürler.....
  2. Taylan Karadas

Acil.... FF Justlefthand yazi karekterine ihtiyac

Arkadaslar hepinize iyi calismalar. Bana acil oalrak FF Justlefthand yazi karekterine ihtiyacim var.Elinde olan arkadaslar buraya atabilirmi acaba. Cok tesekkür ederim.
  3. Taylan Karadas

Font istek

Arkadaslar elinde FF Justlefthand isimili yazi karekteri olan varmi? Cok acil sekilde gerekiyor yardimlariniza ihtiyacim var.
  4. Taylan Karadas

Font istek

Arkadaslar elinde FF Justlefthand isimili yazi karekteri olan varmi?
  5. Taylan Karadas

Yeni bir reklam şekli

Iste enteresan oldugu icin arastirmaya calisiyorum. Bunu yasadigim sehirde gerceklestirebilirsem müthis olacak. Cok ragbet görebilecek bir reklam sekli diye düsünüyorum. Cok etkili ister istemez gözünüze carpacak ve ihtiyaciniz olana ulasabileceksiniz... Bu konuda duyan yada bilenler buraya...
  6. Taylan Karadas

Yeni bir reklam şekli

Istanbul da ve Hannover de yapilmis bu reklam sekli. Seyyar sekilde gezen sahislarin tepelerine bir televizyon ekrani yerlestirilmis ve serbest sekilde sehir icinde gezen bu kisilerle etkili bir reklam yapiliyormus. Kafalarinin üzerinde tasidiklari bir televizyon ekrani sayesinde firmalar...
  7. Taylan Karadas

Yeni bir reklam şekli

Merhaba Arkadaşlar, Geçenlerde bir arkadaşım, bu reklam şeklini bir şehirde görmüş. Bazı kişiler şehir içerisinde kafalarının üzerinde bir televiyzonla geziyorlarmış ve bu televizyonda de sürekli olarak değişen reklamlar yayınlanıyormuş. Bu şekilde şehir içerisinde gezerek firmaların hem...
  8. Taylan Karadas

Hangi Makinayi Tavsiye edersiniz?

Arkadaslsar folyo kesim makinasi alcagim ama sizlerinde fikirlerini sorayim istedim. Asagidakilerden hangisini tavsiye edersiniz. Simdiden tesekkür ederim. 1- Mimaki CG 130 FX II 2- Graphtec CE5000-120 3- Roland CAMM-1 PRO GX 500 4- Summa C Serisi
  9. Taylan Karadas

Bana yardim edermisiniz?

Evet Terzi benzetmesini arkadasim anlamamis ama sorun degil. Benim kuracagim firmada grafik - tasarim ve üretim seklinde iki baslik altinda toplanacak. Hem üretecegiz hem satacagiz. Almancada Reklam ajansi Werbeagentur anlamina geliyor. Reklam da Werbung anlamina geliyor. Grafik ve Tasarim ise...
  10. Taylan Karadas

Bana yardim edermisiniz?

Merhaba arkadaslar. Ben Almanya da yasayan kendi capinda grafiker olmaya calisan biriyim. Hani terzi kendi sökügünü dikemez derler ya.. Benim derdimde kendime yeni bir firma kurmaya calisiyorum. Ama isim konusunda bir karara varamadim. Bana bu konuda yardimci olabilecek bir Terzi (Grafiker) varmi?
  11. Taylan Karadas

realwebdesing logo

lokantayi cagristirdi hernedense. güzel olmamis.
  12. Taylan Karadas

Altın Düğün Nişan Yüzükleri :)

Sagol arkadaşım paylaşımın için.
  13. Taylan Karadas

ındesing videolu dersler

arkadasim ne yazik ki gönderdigin videolar acilmiyor. O kadar da ugrastim indirdim. Hata veriyor.
  14. Taylan Karadas

Kendini Tek Kelimeyle Anlat Bakalım:)

--- Kreativ ---
Yukarı Alt