tifati tarafından yazılan mesajlar

1. tifati

Site İçin ( Kartvizit Gibi ) Üye Kartı Çalışması Yapacağım.Önerileriniz,Örnekleriniz?

Bizim ilçemiz Çarşamba. O üye kartı eski sitenin üye kartı. Şimdi Tuning55 diye bir site açtık. Ona bir üye kartı tasarımı yapacağım. Elinizden geldiği kadar birşeyler yapabilir miyiz arkadaşlar örnekler vs. şeyler istiyorum. Aklımda yeterince bi logo ve kartvizit oluşmadı. -Kartvizit...
  2. tifati

Site İçin ( Kartvizit Gibi ) Üye Kartı Çalışması Yapacağım.Önerileriniz,Örnekleriniz?

Teşekkürler Arkadaşlar. Ne zamandır imageshack'a resim yüklemiyordum gözümden kaçmış özür dilerim. şimdi neler yapabilirz neler önerebilirsiniz başlayalım konumuza.
  3. tifati

Arkadaşlar Resmi [ İMG ] [ /İMG ] ( aralarda boşluk yok ) şekilde yaptım ama resimler gözükmedi. Bende direk koydum.
  4. tifati

Merhaba Arkadaşlar. Samsunda bir ilçenin Tuning Sitesine Üye kartı tasarımı yapacağım. Kartvizit boyutlarında olacak ama daha sade daha şık. Bakın size Bir tane başka bir tuning sitesinin üye kartını ve yapacağım sitenin logosunu vereyim. Üye kartı Yapacağım Sitenin Logosu Bu Örnek...
  5. tifati

montaj

bu albüm kapağı gibi bişe olmuş çok güzel greçekten paylaşım için teşekkürler
  6. tifati

netlik

Güzel Olmuş "serseri" Tebrikler
  7. tifati

Tuning Car Studio (3D Araba Modifiye Böylesi Görülmedi) !!!

SAol Çok Güzel Paylaşım Da Ben Pek Kullanamadım o yüzden içindeki jantları yapıştırmaları flaan aldım photoshopta kullanıom işime yaradı Teşekkürler :)
  8. tifati

Tanınmış firmaların logoları (Dev Arşiv) !!!

Evet Kod Çok uzun Ve Girilmiyor Kısacası TEşekkürler Bilgin için Bi bakayım..
  9. tifati

Tanınmış firmaların logoları (Dev Arşiv) !!!

paylaşım için teşekkürler de arkadaşım benim rapidshareden hiçbişe indiremiyorum başka bi share sitesine de upload edebilirmisin ??
Yukarı Alt