timutiti tarafından yazılan mesajlar

1. T

Kendimi nasıl geliştirebilirim

Öncelikle merhaba, Konuya karşı ilgin olması ve kendini geliştirme isteğini belirtmen oldukça güzel.Henüz 16 yaşındasın, G.S.F Grafik Tasarım bölümüne hazırlanmanı tavsiye ederim.''Okul okumak şartmı?,okula gitmeden kurslar var onlara mı gitsem?'' gibi sorular aklına gelicektir.Ben Grafik...
  2. T

Grafikerlik kursu arıyorum ve beraberinde iş imkanı

@Gmmaster G.S.F Grafik tasarım mezunuyum, işini düzgün ve kaliteli yapan alaylı arkadaslarıma da saygım sonsuz.Öncelikle şunu belirtmek isterim program ogrenmek günü dahi kurtarmaz.Önemli olan fikirdir, özgün çözümlerdir.Programları zamanla ogrenirsin.vaktini de nakitinide harcama...
  3. T

logo çalışması

akkaya.timucin@gmail.com mail adresinizi yollarmısınız
  4. T

ACİL frelance calısacak grafiker

akkaya.timucin@gmail.com Profesyonel Grafik Tasarım
  5. T

Hem çizgileriniz TENEKELERİMİZLE hayat bulsun hemde para kazanın...

Profesyonel Grafik Tasarım akkaya.timucin@gmail.com
  6. T

Profesyonel Grafik Tasarım

ilan günceldir.
  7. T

Vbulletin Site Logo Tasarım

akkaya.timucin@gmail.com profesyonel olarak reklam ajansında grafik tasarımcı olarak çalışıyorum.Arz talep doğrultusunda karşılıklı fikir alışverişi yaparak size yardımcı olmak isterim.
  8. T

Grafiker aranıyor

Profesyonel Grafik Tasarım Aktif olarak reklam ajansında çalışmaktayım.Piyasa içinde bir çok çalışmam yer almaktadır. iletişim: akkaya.timucin@gmail.com *istediğiniz her tür çalışmanın örnekleri mailinize gönderilecektir
  9. T

ilan günceldir.
  10. T

Aktif olarak İstanbulda reklam ajansında grafiker olarak çalışmaktayım.Daha öncesinde ankara meteksan matbaasında da grafiker olarak çalıştım.Piyasayı bilen,özgün ve duzgün iş isteyenlerle çalışmak isterim. (Kurumsal kimlik,logo,afiş,broşür vb.,vektörel ve yuksek çözünürlükte çizimler ve...
  11. T

Program önerisi istiyorum.

@CanAk dostum grafik tasarım,program öğrenmek değildir.Önemli olan fikirdir.Özgün,yaratıcı çözümlerdir.Programları zaman içersinde öğrenirsin.Yok illa program tavsiyesi istiyorum ben diyosan Adobe programlarını tavsiye ederim.
Yukarı Alt