tommy89 tarafından yazılan mesajlar

1. T

İlk defa gazete tasarladım.

Bir kapak sayfası için çok fazla yazı var. İç sayfa tasarımı kapağa uygulanmış gibi duruyor.Boşluk doluluk dengesi içinde gazeteleri inceleyebilirsiniz. Çoklu sayfa işlerinde imla çok önemlidir. İmla hatalarınada dikkat ederseniz başka bir sıkıntı yok.
  2. T

Maskot Çizebilen Arkadaşlar

@rekouno Evet aradığımızı 2 gün içinde bulmuştuk. :grafikerler:
  3. T

Maskot Çizebilen Arkadaşlar

Bir şampuan için uğur böceği çizilecektir. İlgilenen arkadaşlar tolgakarakol@gmail.com adresine mail atsın.
  4. T

Resimdeki Görüntüyü Oluşturmak ?

1 kişi yardım etsin. :eek:
  5. T

Resimdeki Görüntüyü Oluşturmak ?

Aşağıdaki görüntüyü nasıl oluşturabilirim ?
  6. T

Ambalaj Tasarımı ve "PANTONE RENK" Kullanımı

Ambalaj Tasarımına yeni başladım arkadaşlar. Aşağıda gördüğünüz gibi bir metal spray kutusu ve bir plastik tüp şişe var elimde, fakat bikaç sorum var; * Tüm renkleri "PANTONE" mi kullanmak zorundayım. 4-5 renk "PANTONE" olursa fazla maliyetli olmaz mı? * Bu "PANTONE" renklerde gradiend ve...
  7. T

Indesing'deki Dergiyi PDF'e çevirme

Çok teşekkürler Gürkan Bey :)
  8. T

@Murat Güler Dostum çalışmayı açarken bleed (taşma payı ) 0,3 olarak verdim yani sadece 2. kısımda bleed'i işaretlesem diğer herşey ok mi? Tam bilgin yoksan söyle lütfen yanlış yönlerdirme olmasın :)
  9. T

Evet arkadaşlar 15 aydır. Programlardan uzak olduğum için unutmuşum. Yaptığız dergiyi matbaya göndermek için girdiğim ayarları kontrol ederseniz sevinirim. İş Tanımı: 80 Syf. - CMYK - A4 boytunda dergi. 1.Generel Bölümü: Kaliteyi Press Quality yaptım. Standard'da bişey yapmadım sanırım...
Yukarı Alt