tweety tarafından yazılan mesajlar

1. tweety

YENİ!Tasarla Çiz Tanıt 2.Jenerasyon Nokia Xpress Music Eğitim Seti ÇIKTI!

@Abdullah Şahin +1 aynen katılıyorum, daha önce hiç ps yi öğrenememiştim ama artık öğrenemiyorum diye tedirgin olmuyorum.. :)
  2. tweety

Photoshop Dijital Endüstri 2009 Görsel Eğitim Seti Çıktı

@Hakan Dağdeviren hmm peky ozaman video içinde söylüyorsanız problem yok.. teşekkürler.
  3. tweety

Telefon Hat Parası Vermeden ADSL Abonesi Olmak (Mutlaka Okuyun)

bunu daha önce yapan biri varmı ve işe yarıyor mu tam olarak ? sonradan boşa ugraşmak istemem ama ben sırf ADSL ye bağlanmak icin hat parası veriyorum :S
  4. tweety

İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

@Admin ; Evet kusura bakmayın setleri karıştırmışım ben sandım sizin setiniz diye indirmiştim onu ama değilmiş sonradan fark ettim şimdi. sorunlu bir setmiş izleyemiyorumda uff ya hep boşa ugraşıp duruyom :( şimdi sizin setleri tekrar aldım indirmeye başlıyorum bir kaç güne iner umarım :S...
  5. tweety

İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

Teşekkür ederim,QuickTime 7 indirip kurdum henüz denemedim ama yarın denerim umarım sorunsuz çalışır bu sefer..
  6. tweety

Flash Site Editleme

teşekkürler benimde çok işime yaradı..
  7. tweety

Adalet Bakanlığı Web Sitesinden Bir Soru

sadece js kodları ile çalışmıyor bu tür sistemler bildigim kadarıyla hangi programlama dili ile yazılmışsa karıştırılarak yapılıyor mesela, en çok AJAX tekniği kullanılıyordur. JQuery falan.. js ilede yapılıyor elbette ama bunun yanında ASP veya PHP dillerini bilmen gerekiyor. DW in içindeki...
  8. tweety

Webtasarım yaparken hangi programları kullanıyorsunuz?

Web Tasarımı yaparken programlama dilleri kullanmadan DW'in özelliklerini kullanarak sanırım yapıyorsunuz.. ama Web Tasarım yapabilmek için programlama olmasa bile HTML ( Zengin Metin İşaret Dili ) CSS ( Cascading Style Sheets ) ile daha kontrollü şekilde sorunlarınıza cözüm bulabilirsiniz :)
  9. tweety

Bomba Bir Ders Daha. Efektlerle Çalışmaya Devam KAÇMAZ!

@Hakan Dağdeviren teşekkürler indirmeye başlıyorum.. Eline Sağlık
  10. tweety

@Hakan Dağdeviren ; ama PS eğitim setini indirdim ve program halinde olan set sesli cıkmadı sadece görüntülüydü.. yoksa ben mi bir hata yaptım ? Yeni Başlayanlar için.iso setinden bahsediyorum ben ?
  11. tweety

ındesing videolu dersler

paylaşım icin teşekkürler. acaba video yu hangi program ile kayıt yapıyorsunuz ?
  12. tweety

merhaba

hepinize teker teker teşekkür ederim. hoş bulduk.. umarım hepiniz iyisinizdir ..
  13. tweety

Hakan Dağdeviren : daha önce çok set indirdim ama hiç birinden birşey anlamadım. umarım bu faydalı olur. birde ders anlatımlarında kullandığınız Kısayol tuşlarınıda yazarsanız böylelikle daha rahat olur. onlarıda bilmiyorum cünkü..
  14. tweety

Elinize sağlık umarım bu setler ile öğrenebilirim bu illet PS yi, ne kadar ugraştısam bir türlü cözemedim gitti PS yi :S PS hangi sürümü bu acaba 3 mü?
  15. tweety

teşekkürler paylaşım için videoları indiriyorum.. biraz geç olacak ama olsun .. sanırım video lar sesli anlatım değil..
Yukarı Alt