usta desinatör tarafından yazılan mesajlar

1. U

Nakış Programları ile ilgili soru ve sorunlarınız

selam green eyes tabiki bende bilgilerimi paylaşmak isterim sizin bilgilerinizdende faydalanmak isterim şu anda çalışma aşamasındayım en basit anlatımlarla yazmaya anlatmaya çalışıyorum bitince tabiki yazacağım saygılarımla
  2. U

sayın greeneyes aynı yapım aşamasını farklı şekillerde dile getirmişiz dediğiniz gibi paremetreler öyle ama yeni öğrenmek istiyen arkadaşlara ben şahsım adıma daha geniş açıklamalı paremetreler sunardım daha önce bahsettiğim gibi kumaş rengi inceliği vesaire başta tam bilgi aldılarmı sonradan...
  3. U

Merhaba Demek İçin....

merhaba arkadaşlar bende sitenizi nette gezerken buldum iyikide bulmuşum ben nakış desinatörüyüm kullandığım program accurate bilgilerimi ilgilenen arkadaşlarla paylaşmaktan zevk duyarım bende buradan çok şey öğreneceğimi umuyorum
  4. U

selam green eyes verdiğiniz paremetre bilgileri genelde tabiki yardımcı olmuştur ama şunuda eklememiz gerekirki yapılacak kumaşa bağlı olarak değişen bilgilerdir örneğin bir tşört ün kumaşına bu sıklıkları uyguluyamayız bir şapka kumaşına iplik rengine kumaş rengine görede seyrek yada sık...
Yukarı Alt