Yemen Kütük tarafından yazılan mesajlar

1. Yemen Kütük

window menüsü

yeniden yüklemen lazım dostum bende 10 da aynı sorunla karşılaşmıştım bi kaç kere çözümü yok bu derdin kolay gelsin
  2. Yemen Kütük

Font istek

arial font ailesine ihtiyacım var. özellikle arial ce - arial basic - arial greek - vb nereden bulabilirim veya elinde olan arkadas varsa bi zahmet rica ediyorum
  3. Yemen Kütük

font ekleyemiyorum

mx mi kullanıyorsun mx bazı fontları görmek istemiyor 10 da bu tür bi problemle karsılacağını sanmıyorum
  4. Yemen Kütük

freehand soru ve sorunlarınızı Burada cevaplayalım.

taranmış yazılara bu islemi uygulayamazsın. dafontta fontu bulmaya çalış yada buraya bi kopyasını koy bakalım elimizde var ise yardımcı olalım arkadasım yada simdi aklıma geldi ikinci bir yöntem var gayet güzel bi yöntemdir kendileri. harfleri tek tek kopyalayıp text ile açtığın bir kutucuğa...
  5. Yemen Kütük

window menüsü altında inspector bölümü var onun altında stroke yazan yeri tıkladığında sana bi pencere açılır o pencerede bahsettiğin islemi yapabilirsin mesela bir kare çizip kare seçili iken o penceredeen üstte bir kutucuk vra oraya 1 2 gibi edğerler girerek öğrenebilirsin umarım yardımcı...
  6. Yemen Kütük

edit bölümünden keyboard shortcust bölümünden yapabilirsiniz
  7. Yemen Kütük

cevap yazacağım müsait olunca arkadaslar acayip yoğunum kusura bakmayın
  8. Yemen Kütük

acil yardım

dosyayı nasıl daha net yüklerim
  9. Yemen Kütük

acil yardım

1 - bu etikette görülen türde zeminleri nasıl bulabilirim 2 - birde zone yazısının zemini sanki böyle kumas deseni verilmis gibi duruyor onu nasıl verebilirim size zahmet bi yardımcı olursanız memnun olurum
  10. Yemen Kütük

Hazır Emprime psd - cdr dosyaları

bir üstteki arkadasa katılıyorum ikinci dosya inmiyor sifresinde bi problem var sanırım ilgili arkadasa önce tesekkür ederim sonra bu isteğimizi yerine getirmesini rica ederim:)
  11. Yemen Kütük

merhaba arkadaslar her ne kadar admin arkadsalr kadar bilgim olmasada freehandle ilgili sorunlarınızla ilgilenebilirim.elimden geldiği kadar yardımcı olmak istiyorum.bu forumun gelismesine katkım olmasından memnun olurum.hepinize iyi çalısmalar
  12. Yemen Kütük

Bu resimler hangi programla cizilmis biliyormusunuz

tam olarak nerede kullanacaksınız ona göre belki daha iyi anlasılır
  13. Yemen Kütük

convert sorunu!

yazıyı convert yaptıktan sonra efekt uygulanırsa problem ortadanr kalkar sanırım tabi ek olarak efekti manuel olarak yapmamız gerekir bu tür bu durumdu . ben 5 yıllık freehand kullanıyorum tamam arada bir sorun çıkartıyor ama corele göre cok daha kullanıslı ve kolay hani bazı arkadaslar...
  14. Yemen Kütük

selam

selam bu benim ilk deneme yazımdır dikkate almayın :)
  15. Yemen Kütük

Hazır Emprime psd - cdr dosyaları

admin bu dosyaların cdr leride var demissin ha bizahmet yükleyiver gardaş ellerine sağlık
Yukarı Alt