12 adet Yaratıcı Kartvizit Örneği

Yazar Tarih: 26 Ağustos 2014

Tasarımcılık dışında herhangi bir iş ile uğraşıyorsanız sadece bilgilerinin yer aldığı bir kartvizit sizin için yeterli olabilir. Ancak tasarım başlığı altında bir işte çalışıyorsanız işte o zaman işinizi ne kadar iyi yaptığınızı göstermeye kartvizitinizden başlamanız gerekiyor.
Bizde sizlere fikir sunabilmek ve aklınızda bir ışık yakabilmek adına birbirinden yaratıcı 12 adet kartvizit tasarımlarını derledik. Eğer şuan aklınızda işinizi yansıtan bir kartvizit oluşturmak varsa aşağıdaki tasarımlardan ilham alabilirsiniz.
İşte, o kartvizit tasarımları;

 

12 examples of creative cards

If you are dealing with any business outside of design information where only a contact may be enough for you. However, if you are working a job under the heading of design that’s when you’re doing your job to show how good you need to start your business card.
You have to be able to offer ideas and creative minds from each other in order to light on your business card design’ve compiled 12. The following in mind when you create a business card that reflects your business If you can get inspiration from the following design.
Here, the contact design;

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Murat VARDAR

Grafik Tasarımcı / Eğitmen / Yazar | .....1991 yılında başlayan uzun soluklu tasarım yaşantımda ki; deneyim, tecrübe ve kazanımlarımı sizlerle de paylaşmak isterim. Grafik tasarım hakkında fikirler, öneriler ve can alıcı püf noktalara dair kişisel görüş ve araştırmaları içeren bir kaynak olması dileğiyle...