Bu Yılbaşı Gecesi Erkekler Daha Şık !

Yazar Tarih: 02 Aralık 2014

Moda sektöründeki bir şirket Yılbaşı / Noel temalı erkek kıyafetleri tasarımıyla piyasayı cesaretlendirerek renkli takım elbise oluşturmak adına bir sonraki sektörel girişimcilere öncülük ediyor.
Şirket tasarımcıları; bugüne kadar yapılmayan bir tema idi bu ortaya koyduğumuz kreasyon, daha öncesinde Yılbaşı / Noel temasını azda olsa erkek giyiminde sadece shetland kazaklarda ve tişörtlerde az miktarda kullanıldığını hatırlayanlarınız muhakkak vardır, ama biz çıtayı oldukça yukarılara taşıdık risk aldık ve de başardık mutluyuz diye açıklama yapıyorlar bu girişimlerine.
Yılbaşı / Noel kutlama partilerinin yaşantılarının vazgeçilmezi olanlar için oldukça şık bir seçim olacaktır. Gecenin çoşkusu bu kreasyonlarla daha da özel kılınabilir, tabii ki de meraklısına.

This New Year’s Eve Stylish Men!

A company in the fashion industry‘s Noel / Christmas themed men’s clothing market is leading to the design of the next sector by encouraging entrepreneurs in order to create colored suit.
Company designers; ever done a theme was the creation we put this out, even before the Christmas / Christmas theme a few small men’s clothing are just remember to use a small amount of shetland sweaters and T-shirts are certainly, but we set the bar we take risks rather ported to up and be able to have happy They are trying to explain these initiatives to .I shall
Noel / Christmas celebration party will be a fine choice for those who are indispensable for their lives. Enthusiasm of the night can be made even more special with these creations, of course, also to the enthusiast.

1 2 3 4 5 6 7

Murat VARDAR

Grafik Tasarımcı / Eğitmen / Yazar | .....1991 yılında başlayan uzun soluklu tasarım yaşantımda ki; deneyim, tecrübe ve kazanımlarımı sizlerle de paylaşmak isterim. Grafik tasarım hakkında fikirler, öneriler ve can alıcı püf noktalara dair kişisel görüş ve araştırmaları içeren bir kaynak olması dileğiyle...