Dudaklara Çizilmiş Çizgi Film Karakterleri

Yazar Tarih: 20 Ağustos 2014

Laura Jenkinson, Londra merkezli bir saç ve makyaj sanatçısı, daha önce hiç görmediğimiz bir makyaj – ruj sanatını bizlere sunuyor.
Jenkinson dudaklara çizdiği sanat eserlerinde hepimizin bildiği sevimli çizgi film karakterlerinin çeşitli çizimlerinden oluşuyor.

 

 

Make-up Artist Turns Her Lips Into Cute Cartoon Characters

Laura Jenkinson, a hair and makeup artist based in London, has come up with a creative form of lipstick makeup art that we’ve never seen before. She uses lipstick and paint to create all sorts of cute characters on her face, turning her own lips into theirs.
Jenkinson depicts a variety of cute subjects in her lip art pieces, but the majority of them are cute cartoon characters from popular shows and movies like Family Guy, The Simpsons, and various Disney titles.

 

 

lip-art-laura-jenkinson-2 lip-art-laura-jenkinson-5 lip-art-laura-jenkinson-7 lip-art-laura-jenkinson-9 lip-art-laura-jenkinson-10 lip-art-laura-jenkinson-11 lip-art-laura-jenkinson-14 lip-art-laura-jenkinson-17 lip-art-laura-jenkinson-19 lip-art-laura-jenkinson-21 lip-art-laura-jenkinson-22 lip-art-laura-jenkinson-24 lip-art-laura-jenkinson-25 lip-art-laura-jenkinson-27 lip-art-laura-jenkinson-28 lip-art-laura-jenkinson-30 lip-art-laura-jenkinson-32 lip-art-laura-jenkinson-33 lip-art-laura-jenkinson-35 lip-art-laura-jenkinson-37 lip-art-laura-jenkinson-39 lip-art-laura-jenkinson-40 lip-art-laura-jenkinson-41 lip-art-laura-jenkinson-43 lip-art-laura-jenkinson-44 lip-art-laura-jenkinson-47 lip-art-laura-jenkinson-48

Murat VARDAR

Grafik Tasarımcı / Eğitmen / Yazar | .....1991 yılında başlayan uzun soluklu tasarım yaşantımda ki; deneyim, tecrübe ve kazanımlarımı sizlerle de paylaşmak isterim. Grafik tasarım hakkında fikirler, öneriler ve can alıcı püf noktalara dair kişisel görüş ve araştırmaları içeren bir kaynak olması dileğiyle...