Dünya Kupasına El Çizimi Bakışı

Yazar Tarih: 29 Mayıs 2014

2014 Dünya Kupası‘na 2 haftadan az bir zaman kaldı ve her geçen gün turnuva için yeni bir çalışma görüyoruz. Geçtiğimiz günlerde sizler ile futbol topları tasarımları yada futbolculardan illustarsyonlar gibi içerikler paylaşmıştık. Bugün sizler ile paylaşacağımı bu çalışma ise 2014 Dünya Kupası için tamamen el çizimi olarak hazırlanmış ve animasyon haline getirilmiş bir çalışma.

Animatör ve yönetmen bir isim olan Chirstoper Guiness tarafından oluşturulan bu çalışma Ronaldo, Messi ve Neymar gibi turnuvanın yıldızlarından oluşuyor. İşte, o keyifli çalışma.

Hand-drawn World Cup animation is more than just football

This latest effort from animator and director Christopher Guiness is a hand-drawn marvel. Acting as a tribute to the World Cup, the hand-drawn aspect really allows it to stand out from the usual football offerings and will have you head over heels in no time. Featuring Ronaldi, Messi and Neymar, the animation even features some of your favourite players. We have a feeling we’ll be featuring a lot more football-based designs in the coming weeks!

 

Mustafa Şevki Coşar

www.twitter.com/mustafasevki