Game of Thrones Karakterlerinin Çokgen Tasarımları

Yazar Tarih: 23 Haziran 2014

Game of Thrones artık sadece dillerden düşmeyen bir dizi değil, üzerinde bir çok çalışma yapılmış ilham verici bir yapıt. Bugüne kadar biz de Game of Thrones üzerine yapılmış çalışmalardan yakalayabildiklermizi sizler ile paylaştık. Bugün de yine benzer bir çalışma ile karşınızdayız.

Mordi Levi isimli illustrator ve grafik tasarımcı çokgen şekiller ile Game of Thrones karakterlerini yeniden tasarladı. Levi‘nin karakterlerin orjinal fotoğraflarından elde ettiği bu yeni tasarımlar daha renkli görüntüler ortaya koyuyor. Mordi Levi’nin Game of Thrones çalışması ve yapım aşaması için buraya göz atabilirsiniz. Sizler için seçtiklerimiz ise aşağıda sizi bekliyor;

Game of Thrones characters in powerful polygon art tribute

One such tribute is this brilliant series of polygon portraits from Israelian illustrator Mordi Levi. Creating full-grids from photographs of the characters, Levi then colours each of his favourite characters in to create a range of astonishing portraits.As an avid fan of the show, Levi has also created Game of Firms which saw each household depicted as a successful company. Take a look at who he picked as his favourite characters to take part in the Game of Polygon portraits.

Game of Thrones polygon portraits

Game of Thrones polygon portraits
Game of Thrones polygon portraits
Game of Thrones polygon portraits

Mustafa Şevki Coşar

www.twitter.com/mustafasevki