Genç İspanyol fotoğrafçı Cristina Otero’nun self-portreler çalışması.

Yazar Tarih: 27 Kasım 2014

Tutti Frutti ismini verdiği bu çalışmasında ilham kaynağı olarak meyve ve kadın yüzü kullanarak oluşturduğu bir tema. Otero kadının yüz güzelliğini geleneksel kavramları bozan ve kamera için baştan çıkarıcı bir performans için farklı meyveler ile etkileştirmesi sonucunda, cesur makyajın çarpıcı renkleriyle kullanılan her meyveyi tamamlayacak teması masum gözlere izleyici çekiyor. Sanatçının çalışmalarından derlediğimiz bir kaç eseri beğeninize sunuyoruz.

 

Young Spanish photographer Cristina Otero’s self-portrait work.

Tutti Frutti using the name given by the fruit and women face as a source of inspiration in this study created a theme. Otero woman’s face distorts the traditional concepts of beauty and as a result of interacting with different fruits for a seductive performance for the camera, the theme draws the viewer to complete each fruit used innocent eyes makeup with bold striking colors. Culled from the artist’s works offer a few pieces to your liking.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Murat VARDAR

Grafik Tasarımcı / Eğitmen / Yazar | .....1991 yılında başlayan uzun soluklu tasarım yaşantımda ki; deneyim, tecrübe ve kazanımlarımı sizlerle de paylaşmak isterim. Grafik tasarım hakkında fikirler, öneriler ve can alıcı püf noktalara dair kişisel görüş ve araştırmaları içeren bir kaynak olması dileğiyle...