İllüstrasyon Heykeller ve Gerçek Bir Yetenek

Yazar Tarih: 08 Eylül 2014

Kağıt sanatçı ve grafik tasarımcı Yulia Brodskaya, yaklaşık altı yıl önce kağıt sanatına geçiş yapmış, daha öncesinde farklı tasarım kollarıyla ilgilenen Yulia zaman içerisinde bu dalda ilerlemeyi hedeflemiş bir sanatçı. Zamanla moda tasarımcısı Issey Miyake, Godiva çikolata ve hatta Paramount filmler için kağıt projeler üzerinde çalışmalarıyla yüksek beğenili işlere imza atmış usta bir isim.

Illustration Sculpture and a real talent

Paper artist and graphic designer Yulia Brodskaya, about six years ago has made the transition to paper art, Yulia earlier when dealing with different designs arm in an artist who aims to progress in this branch. Over time fashion designer Issey Miyake, Godiva chocolates, and even the paper work on projects with Paramount movies in high-appreciated jobs have signed a master name.

 

 

a LCX-2 (1) yulia-1 yulia-2 yulia-3 yulia-4 yulia-5 yulia-6 yulia-7 yulia-8 yulia-9 a1

Murat VARDAR

Grafik Tasarımcı / Eğitmen / Yazar | .....1991 yılında başlayan uzun soluklu tasarım yaşantımda ki; deneyim, tecrübe ve kazanımlarımı sizlerle de paylaşmak isterim. Grafik tasarım hakkında fikirler, öneriler ve can alıcı püf noktalara dair kişisel görüş ve araştırmaları içeren bir kaynak olması dileğiyle...