İnanılmaz 3 Boyutlu Kabaktan Oyulmuş Karakterler

Yazar Tarih: 17 Ekim 2014

Sanatçı Ray Villafane kabak oyma konusunda en usta isimlerin başında geliyor, bu işi severek ve isteyerek yaptığının altını çizen sanatçı, zaman içerisinde bu konuda ki yeteneğini en üst seviyeye taşıyabilmiş ustalardan. Her tür temayı ve yüz ifadesini yada karakteri büyük bir incelikle işlediğini eserlerinden  anlıyoruz. Sanatçının en son çalışmalarından derlediklerimizi aşağıda beğeninize sunuyoruz, nasıl? oldukça ilginç değil mi?

Awesome 3D Pumpkins Made With Easy Plugs

Artist Ray Villafane pumpkin carving is one of the most accomplished names, willingly do this work underlines the artists over time, this issue could move to the highest level of talent of the master. Every type of facial expression or theme and character of the works we understand that a large handle gracefully. His most recent works to your liking we offer below what they say, how? quite interesting, is not it?

 

pumpkinplugs01 pumpkinplugs02 pumpkinplugs03 pumpkinplugs04

Murat VARDAR

Grafik Tasarımcı / Eğitmen / Yazar | .....1991 yılında başlayan uzun soluklu tasarım yaşantımda ki; deneyim, tecrübe ve kazanımlarımı sizlerle de paylaşmak isterim. Grafik tasarım hakkında fikirler, öneriler ve can alıcı püf noktalara dair kişisel görüş ve araştırmaları içeren bir kaynak olması dileğiyle...