İnsanları Birbirine Bağlayan Geometrik Şekiller

Yazar Tarih: 28 Haziran 2014
20

Bir sokak sanatçısı olarak bilinen  Aakash Nihalani, bugüne kadar olan tüm sokak sanatlarını unutturacak bir çalışmaya imza attı. Nihalani’nin yapmış olduğu bu çalışma geometrik şekiller yardımı ile insanları birbirne bağlıyor. Peki o nasıl oluyor? Yapılan çalışmada kullanılan geometrik şekiller tamamen çizim yönetimi ile yapılmış ve gerekli yerlerde sokak duvarlarına gerekli yerlerde de insanlara çizilerek ortaya çıkarılmış.

Sözü fazla uzatmadan sizleri bu ilginç ve bir o kadar da zekice yapılmış çalışma ile baş başa bırakalım. İşte, o çalışmadan görüntüler;

Mysterious neon geometric shapes are just passing through

Known for his inventive and isometric shapes, Aakash Nihalani’sstreet art is unlike any other. Taking his love of geometric patterns, Nihalani transforms the city of New York with his ever-expanding portfolio if exciting and unique artworks.”I am trying to offer people a chance to step into a different New York than they are used to seeing, and in turn, momentarily escape from routine schedules,” he explains. Using the walls of his home city as his canvas, it’s a joy to witness his creations.

10 11 12 13 14 15 16

 

 

Mustafa Şevki Coşar

www.twitter.com/mustafasevki