Karıncaların Fantastik Dünyası – foto manüpilasyon

Yazar Tarih: 13 Eylül 2014

Rus fotoğrafçı Andrew Pavlov, karıncalar ve doğa fotoğraf manipülasyonunda karıncalara ait günlük yaşam aktivite çalışması oldukça keyif verici. Sanatçıya ait birkaç şaşırtıcı çalışmayı beğeninize sunuyoruz.

The Fantastic World of Ants – photo manipulation

Russian photographer Andrew Pavlov, ants and ants in nature photo manipulations daily life activities related to work quite enjoyable. Some amazing work by an artist to your Fantasy-world-of-ants Fantasy-world-of-ants1 Fantasy-world-of-ants2 Fantasy-world-of-ants3 Fantasy-world-of-ants4 Fantasy-world-of-ants5 Fantasy-world-of-ants6 Fantasy-world-of-ants7 Fantasy-world-of-ants8 Fantasy-world-of-ants9 Fantasy-world-of-ants10 Fantasy-world-of-ants11 Fantasy-world-of-ants12 Fantasy-world-of-ants13liking we offer.

Murat VARDAR

Grafik Tasarımcı / Eğitmen / Yazar | .....1991 yılında başlayan uzun soluklu tasarım yaşantımda ki; deneyim, tecrübe ve kazanımlarımı sizlerle de paylaşmak isterim. Grafik tasarım hakkında fikirler, öneriler ve can alıcı püf noktalara dair kişisel görüş ve araştırmaları içeren bir kaynak olması dileğiyle...