Kastamonu Üniversitesi’nde “Tasarım Şenliği” Yaşandı

Yazar Tarih: 17 Haziran 2013

Kastamonu Üniversitesi Tasarım Bölümü öğrencilerinin üstlendiği 23 Mayısta başlayıp 10 gün süren etkinlikte Kastamonu Üniversitesi’nin birçok yüksekokul ve meslek yüksek okulunda Grafik ürünleri sergileri düzenlendi.Açılışlara Kastamonu MYO Müdürü Sn. Hasbi Yaprak’ta katılırken sergilere öğrenciler tarafından büyük ilgi gösterildi.

Devamında ise tasarım eğitimi alan öğrencilerin katıldığı diğer etkinlikte ise Marshall sponsorluğunda Kastamonu Meslek Yüksek Okulunda Atölyeler birbirinden renkli çalışmalar ile boyandı ve renklendirildi.

Her anında öğrencilerin ve değerli eğitmenlerin emeğiyle sürdürülen etkinlikte Kastamonu’daki tarihi birçok konak ve tarihi değeri olan binalar restore edildi ve ihtişamlı görünüşlerine kavuşturuldu. Bunun yanında tarihi İsmailbey konağı renklendirme çalışmalarında da görev alan öğrencilerin her anı keyifle geçti.

zonguldak-universites-tasarim-senligi (1) zonguldak-universites-tasarim-senligi (2) zonguldak-universites-tasarim-senligi (4) zonguldak-universites-tasarim-senligi (5) zonguldak-universites-tasarim-senligi (6) zonguldak-universites-tasarim-senligi (7)

Ömer YILDIZ