Minimalist Afiş Tasarım Çalışmaları

Yazar Tarih: 27 Eylül 2013
minimalist-afis-tasarimlari-banner

Günümüz dünyasında basit ve minimalist Reklam çalışmaları oluşturmak zor olabilir. Minimal Basılı Reklamlar çok ilgi çekerler ve halka bir ürün ya da iş için önemli bir rol oynayan bilgiler verirler.

Bu tarz minimalist tasarımlara gelince, tasarımcıların güçlü bir etki için belirli bir kitleyi hedef oluşturmak için yaratıcı olması gerekir. Minimal çalışmalarda mesajı vurgulamak için kullanılan tasarım öğeleri adet olarak çok az ve basit kelimelerle vurgulanabilir Reklamların evrensel amacı sunulan ürün veya hizmet için açık ve etkili bir şekilde müşterilerine mesaj vermektir. Burada minimalist tasarımlar önemli bir yer tutmaktadır.

Bugünki yazımzda Dünyanın en büyük şirketlerinin bazılarının kullandığı minimalist reklam çalışmalarını sizler için derledik. Derlediğimiz bu 30 adet minimalist reklam çalışmasını incelemeniz için sizlerle paylaşıyoruz.

minimalist-afis-tasarimlari (1) minimalist-afis-tasarimlari (2) minimalist-afis-tasarimlari (3) minimalist-afis-tasarimlari (4) minimalist-afis-tasarimlari (5) minimalist-afis-tasarimlari (6) minimalist-afis-tasarimlari (7) minimalist-afis-tasarimlari (8) minimalist-afis-tasarimlari (9) minimalist-afis-tasarimlari (10) minimalist-afis-tasarimlari (11) minimalist-afis-tasarimlari (12) minimalist-afis-tasarimlari (13) minimalist-afis-tasarimlari (14) minimalist-afis-tasarimlari (15) minimalist-afis-tasarimlari (16) minimalist-afis-tasarimlari (17) minimalist-afis-tasarimlari (18) minimalist-afis-tasarimlari (19) minimalist-afis-tasarimlari (20) minimalist-afis-tasarimlari (21) minimalist-afis-tasarimlari (22) minimalist-afis-tasarimlari (23) minimalist-afis-tasarimlari (24) minimalist-afis-tasarimlari (25) minimalist-afis-tasarimlari (26) minimalist-afis-tasarimlari (27) minimalist-afis-tasarimlari (28) minimalist-afis-tasarimlari (29) minimalist-afis-tasarimlari (30) minimalist-afis-tasarimlari (31)

 

 

Ömer YILDIZ