Minyatür Kentlerin Yaratıcı Fotoğraf Manipülasyonları

Yazar Tarih: 19 Kasım 2014

Sanatçının görsel yaratıcı editoryal fotoğrafçılık ve karmaşık fotoğraf düzenleme teknikleri kullanımı ile çeşitli içecek kültürleri ve onların ilişkili kişilikleri arasındaki bağlantıyı sergilemeyi amaçladığı oldukça başarılı çalışmaları paylaşalım istedim bu hafta.
Londra’da öğle üzeri tereyağlı çörek keyfi, tipik çayı anıyor Paris’te iken, bir ruj lekeli şarap kadehi, Fransız başkentinde bir rüya tarihi gece buluşuyor. Hepsi de birbirinden ilginç ve bir o kadar da başarılı.

Creative Photo Manipulations Of Miniature Cities In Cups

The project ‘A Place To Go, Please’ visually communicates the relationship between various drink cultures and their associated personalities with the use of creative editorial photography and intricate photo editing techniques.
In Paris, a lipstick-stained wine glass conjures up a dreamy date night in the French capital, while London pays homage to the typical afternoon tea, enjoying a butter scone over a light read.

 

A-Taste-of-Culture-On-The-Go3__880 A-Taste-of-Culture-On-The-Go4__880 Coffee-Small__880 Sacci-Small__880 Tea-Small__880 Wine-Small__880

Murat VARDAR

Grafik Tasarımcı / Eğitmen / Yazar | .....1991 yılında başlayan uzun soluklu tasarım yaşantımda ki; deneyim, tecrübe ve kazanımlarımı sizlerle de paylaşmak isterim. Grafik tasarım hakkında fikirler, öneriler ve can alıcı püf noktalara dair kişisel görüş ve araştırmaları içeren bir kaynak olması dileğiyle...