Mustafa Soydan’ın Kadın ve Moda Temalı illüstrasyon Sergisi

Yazar Tarih: 24 Ekim 2013

Hem yerel hem de dünya çapında, birçok markaya yaptığı tasarımlar ve moda illüstrasyonlarıyla ün salmış sanatçı Mustafa Soydan, 31 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleştireceği sergisiyle, La Boom’da moda ve sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

mustafa-soydan

İstanbul’un hip mekanlarından La Boom, 31 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında Mustafa Soydan’ın muhteşem kadın ve moda temalı illüstrasyon çalışmalarından oluşan sergisine ev sahipliği yapıyor. Sanatçının geçmiş ve gelecekten dilekleri, anıları ve günlük zevklerini içeren çalışmaları, bir ay boyunca La Boom’da devam edecek olan sergisinde özellikle kadın teması üzerinden ilerliyor.

mustafa-soydan2

Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü mezunu olan ve yıllar içerisinde kariyerini illüstratörlük üzerinde başarıyla ilerleten Mustafa Soydan, çalışmalarında kadınlardan, kadın mimiklerinden, doğadan ve hayvanlardan ilham alıyor. Yaklaşık üç yıldır moda illüstrasyonları üzerine çalışmalarını yoğunlaştıran Mustafa Soydan,Walt Disney ve Mattel gibi önemli firmaların Türkiye şubelerindeki başarılı konumu ve dünya çapında birçok markaya yaptığı tasarımlarıyla adından her geçen gün daha çok söz ettirmeye devam ediyor.

mustafa-soydan3

 

mustafa-soydan5 mustafa-soydan6

 

 

Etkinlik Tarihi: 31 Ekim – 30 Kasım

Adres: Sakıp Sabancı Cad. No:14a, Emirgan / Istanbul

Web: http://www.laboomistanbul.com/

Ömer YILDIZ