Nokia Lumia 1020 ile Kısa New York Gezintisi

Yazar Tarih: 22 Mayıs 2014
22

Nokia’nın Lumia 1020‘nin kamera gücünü göstermek ve telefonun reklamı için yayınladığı yeni video kısa bir New York gezintisinden oluşuyor. 50 adet Lumia 1020 kullanılarak oluşturulan reklam filmi tamamen fotoğraflardan oluşuyor. Reklam için 50 Lumia 1020 ile çekilen fotoğraf sayısı ise 30 binden fazla.

Reklam sadece Lumia 1020‘yi içermiyor aynı zamanda Microsoft’un bu 50 telefonu kontrol edebilmesi için geliştirilmiş kablosuz yönetimi de gösteriyor. Bu kablosuz yönetim için ise Microsoft, Yönetmen Paul Trillo‘nun yardımları ile yarım çember şeklinde bir platform hazırlayarak 50 adet Lumia 1020’yi bu platforma yerleştirmiş.

Sözü fazla uzatmadan çekilen reklam filmi ile sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Living Moments – Lumia Arc of Wonder

The film was compiled from the still images shot with 50 Nokia Lumia devices. Microsoft and renowned filmmaker Paul Trillo joined forces to create a smartphone system that allows users to control multiple Nokia Lumia 1020 devices both wirelessly and simultaneously. Designed for the Windows 8 mobile platform, the “bullet effect” is a technical first on a mobile device, offering 100% mobility. 

Reklam filminin perde arkası;

 

Mustafa Şevki Coşar

www.twitter.com/mustafasevki