Paris ve Marsilya’nın Karşılaştırmalı Yaşam Tarzları İllüstrasyonu

Yazar Tarih: 31 Mart 2014

Fransız grafik ve illüstrasyon tasarımcısı Vahram Muratyan kendi hazırlamış olduğu Paris ve  New York projesinde iki şehir arasında ki kültürel ve yaşam farklılıklarını kıyasladığı illüstrasyon çalışmasından sonra Topito.com için bir çalışma hazırladı. Hazırladığı bu çalışmada ise Paris ve Marsilya arasında ki farklılıkları çalışmasına yansıtmış. Aşağıdan bu ilginç illüstrasyon çalışmasını inceleyebilirsiniz.

“Après les illustrations Paris VS New-York, c’est au tour de Paris et Marseille. Ces deux grandes villes font souvent l’objet de comparaisons : foot, pollution, météo, taux de criminalité. Avec cette série d’illustrations réalisée par Romain D Moostik pour Topito, découvrez les clichés les plus connus des deux villes.”

paris ve marsilya (1) paris ve marsilya (2) paris ve marsilya (3) paris ve marsilya (4) paris ve marsilya (5) paris ve marsilya (6) paris ve marsilya (7) paris ve marsilya (8) paris ve marsilya (9) paris ve marsilya (10) paris ve marsilya (11) paris ve marsilya (12) paris ve marsilya (13) paris ve marsilya (14) paris ve marsilya (15) paris ve marsilya (16) paris ve marsilya (17)

Doğan Çilesiz