Sadece Silindir Aynada Görülebilir Çarpıcı Anamorfik Sanat Eserleri

Yazar Tarih: 26 Ağustos 2014

Son zamanlarda Anamorfoz çalışmalarını sıklıkla görmeye başladık.
Bu anamorfik çalışmalar için, silindir ayna olmadan bir anlam vermek yada çalışma hakkında bir şeyler söylemek neredeyse zor.

Hatta biraz daha ileri gidip şifrelenmiş görüntü gibi durmuyor mu? düşünsenize bir gizli ajana önemli bir mesajı verebilmek için bu tekniği kullanabilmek mümkün.

Anamorfoz tekniği geç Rönesansta (16. yüzyılda) oluşturmuş bir sanat, günümüzde Johnny ve István Orosz gibi sanatçılar bu tekniği tekrar popüler yaptılar.

Bu teknikle yapılmış çalışmalardan derlediğimiz görüntüleri sizlerin beğenisine sunuyoruz,

 

Just visible in the mirror  Stunning Anamorphic Cylinder Works of Art

Anamorphic recently started to see their work often.
This anamorphic for work, to give a sense of the cylinder without using a mirror or almost difficult to say something about the study.

They even go a little further encrypted image does not look like me? Imagine a secret agent in order to give an important message to be able to use this technique.

Anamorphic technique in the late Renaissance (16th century) has created an art nowadays artists like Johnny and István Orosz this technique made ​​popular again.

This technique images culled from studies offer your appreciation,

 

 

anamorphic-cylinder-perspective-art-1 anamorphic-cylinder-perspective-art-2 anamorphic-cylinder-perspective-art-4 anamorphic-cylinder-perspective-art-7 anamorphic-cylinder-perspective-art-8 anamorphic-cylinder-perspective-art-9 anamorphic-cylinder-perspective-art-12 anamorphic-cylinder-perspective-art-14 anamorphic-cylinder-perspective-art-16 anamorphic-cylinder-perspective-art-17 anamorphic-cylinder-perspective-art-19 anamorphic-cylinder-perspective-art-20 anamorphic-cylinder-perspective-art-21 anamorphic-cylinder-perspective-art-22 anamorphic-cylinder-perspective-art-23 anamorphic-cylinder-perspective-art-25 anamorphic-cylinder-perspective-art-27 anamorphic-cylinder-perspective-art-28 anamorphic-cylinder-perspective-art-29 anamorphic-cylinder-perspective-art-30

Murat VARDAR

Grafik Tasarımcı / Eğitmen / Yazar | .....1991 yılında başlayan uzun soluklu tasarım yaşantımda ki; deneyim, tecrübe ve kazanımlarımı sizlerle de paylaşmak isterim. Grafik tasarım hakkında fikirler, öneriler ve can alıcı püf noktalara dair kişisel görüş ve araştırmaları içeren bir kaynak olması dileğiyle...