Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri

Yazar Tarih: 30 Ekim 2013
Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri

Çizim sanatçısı Adrien Noterdaem tekrar Simpsonlaştırılmış dizi karakterleri çiziyor, bu sefer ki yeniden yapılacak şanslı karakterler ise en büyük televizyon şovlarından biri olan Breaking Bad karakterleri.

Bütün Breaking Bad hayranlarının bildiği gibi son derece popüler olan bu AMC televizyon serisi geçtiğimiz haftalarda sona erdi. Neyse ki Noterdaem gibi sanatçılar sayesinde Breaking Bad efsanesi hiç bitmeyecek. Yetenekli sanatçı dizideki karakterleri Simpson versiyonlarına çeviriyor. Dönüştürülen karakter listesi Walter White, Jesse Pinkman, Walt Jr., Skyler White, Hank Shcrader, Saul Goodman ve her zaman favorimiz olan Gustavo Frings’i içeriyor. Uzun yaşa Heisenberg!

Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri

 

Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri2 Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri3 Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri4 Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri5 Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri6 Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri7 Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri8 Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri9 Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri10 Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri11 Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri13 Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri15 Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri16 Simpsonlaştırılmış Breaking Bad Karakterleri17

Ömer YILDIZ