Ünlü Kaskların Muhteşem Geometrik Halleri

Yazar Tarih: 22 Temmuz 2014
ünlü kask tasarımları 7

Daha önce Nike ve ESPN gibi dünyaca ünlü isimlerde çalışmış olan Justin Maller yeni bireysel çalışması ile tasarımdaki farkını bir kez daha ortaya koydu. Maller’ın “Helmetica” ismini verdiği bu çalışması Darth Vader, Daft Punk ve Iron Man gibi ünlü isimlerin kasklarından oluşuyor.

Maller‘ın duvar kağıdı olarak tasarladığı bu kasklar tamamen geometrik şekillerden oluşuyor. Farklı yapısı ve canlı renkeli ile dikkat çeken bu çalışmanın tamamına ve yüksek boyutlu hallerine buradan ulaşabilirsiniz. Çalışmadan sizler için derlediklerimiz ise burada.

Famous helmets given a geometric twist in this stunning project

Justin Maller is founder and creative director of modern art collective Depthcore. His career has seen him create print adsfor many top clients, including Nike, ESPN and Ministry of Sound. He recently completed his ‘a drawing a day’ challenge that saw his beautiful imagery come to life in Facets. Here, he takes geometric patterns to the next level – helmet level.’Helmetica’ is a new series that focuses on some of the most famous helmets in history. Featuring Darth Vader, Daft Punk, Iron Man and more, Maller’s iconic gemetric style works wonderfully throughout. His ability to perfect colour palettes and backgrounds is what makes this series a beautiful feat.

ünlü kask tasarımları 1 ünlü kask tasarımları 2 ünlü kask tasarımları 3 ünlü kask tasarımları 4 ünlü kask tasarımları 5 ünlü kask tasarımları 6

 

 

Mustafa Şevki Coşar

www.twitter.com/mustafasevki