Arama sonuçları

1. L

A5 tek yön el ilanı - torino sigorta

Meslekte yeniyim. düşüncelerinizi en acımasız şekilde bekliyorum iyi günler dilerim.
  2. L

Vs akademi.

Merhabalar cok önemlı bır konum olucaktı. vs akademıden 1 aylık paket aldım fakat hala erişm saglayamaıorm.banka ıslermelrıne kadar hersey tamam. vs akademıden tanıdık yada uraya ulasmam ııcın bır yol varsa lutfen bıldırısenız sevınırm :S.:mad:
  3. L

Altın Oran !!

Merhabalar uzun zamandır bu konuyu araçtırıorum fakat düze cıkamadım. altın oran nedır tasarımlarda ne gıbı yararı dokunur ? ve nasl yapılır:allalla: lutfen bilen bırısı acıklıga kavustursun benı sımdıden teeşekkur ederımmm
  4. L

Graph Constructıon (Graph İnşaat)

Merhabala ekte logo mevcuttur logoda eksık veya olması olmaması gerekn unsuları bana bıldırısenız sevınırım. yada bu logodan nasıl bır ders cıkartabılırım.
  5. L

Turkıs Pizza El ilanı Acil yorumlarınız gerekıo....

Merhaabalar ekte el ılanı bulunmakta. bu tarz işlerde nasıl ne uygundur hıc bır planım yok bu calısmaya göre bana yol gösterebılrmsnız nasıl olur .ve calısmadakı hatalarıda bana söylersenız cok sevınırm iş üretmekte zorluk cekıorum bunları nasıl aşarım :S
  6. L

metin bloklamasını corelde nasıl yapabilirim

http://l1307.hizliresim.com/1c/6/pyrwq.jpg şu metın bloklamasını corelde nasıl yapabılrım sağdan ve soldan bloklu halde yardım edermısınız lutfen :S
  7. L

Merhabalar cok acıl yardımlarınza ıhtıyacım var.

Arkadaslar corel drawda a4 bo sözlesşme yazıorum yazılar sağdan ve soldan bloklanması gerek fakat yapamıorum froce justfly yapıorm fakat yazılar arasında fazlasıyla bosluk kalıyor yardımcı olmak ısteyen acıl yazbılırmı
  8. L

cok aıcl yardımlarınza ıhtıyacım var

Merhabalar tasarım yaparken bırden corelım kapandı bir daha açtığımda control kısmı yoktu yukarıdakı ölçü girdiğim kısım shape toolun curves yaptığım kısım hepsı yok oldu ve acamıorum :mad: yardım edersenız sevınırm
  9. L

Aslı börek

Merhabalar aslı böreğe brosur tasarladık ve sızınle paylasmak ıstedım fıkırlerınız benım ıcın cok önemlıdır bu tasarımdan ne gıbı ders cıkartabılırım ne yanlısm var ne gıbı yol ızlersem calısma kullanıslı olabılır yardımcı olursanız sevınırm kolay gelsın :)
  10. L

Yardımlarınıza cok ihtiyacım var

Merhabalar bir konuda yardımlarınza ıhtıyacım var -tasarım kuralları. tasarım kuralları hakkında hiç bir fikrim olmadıgı ıcın tasarım yaparken cok zorlanıorum hatta iş geldıgı zaman elım ayagım birbirine girio bu tasarım kuralları hakkında renk bılgısıı hakkında bilgi verecek olursanız cok...
  11. L

Sönmezler İnşaat

Merhabalar Sönmezler inşatt kurumsal kımlıgı tasarlandı yorumlarınız benım ıcın cok önemlıdır logo bana aittir.
  12. L

Ender yemek salonu a5 1 kırımlı

merhabalar yorumlarınız benım ıcın cok önemlıdır bu calısmada renk bılgısı tasarım bılgısı gıbı önemli unsurlardan ders cıkarabilirim gibi :) a5.1 kırımlı brosur kapak ve arka kapak yapıldı ıc kısım da yapılma aşamasında :) yorumlarınız ıcın sımdıden teşekkur ederım.
  13. L

Sönmezler ınsaat kartvizit calısması

Merhabalar fikirlerınız benım ıcın cok onemlıdır 2 farklı kart var ıncelersek iyi veya kotu dersek cok iyi olur :) 2.kartvızıte renkelr bıraz soluk kalmıs normalde öyle degl :mad:
  14. L

a5 el ılanı

Merhabalar çalışmada fotoğraflar çekilicek ama ben gıne hazırlamak istedım calısmanın genelıne yorum yaparsanız cok iyi olur fikirlerınız benım ıcın cok önemlidir :)
  15. L

A4 Çift yönlü broşür

Merhabalar yorumlarınız benım ıcın önemlidir calısma ekte mevcuttur. fikirleriniz için smdıden teşekkurler.
  16. L

Pide salonuna yapılan a4 çift yönlü çalışma

Merhaba fikirlerınız benım ıcın cok önemlidir. musteri 1 görsel koymamı onerdi suan bu tasarım alternatıf yaptm ama bunuda sunucam :)
  17. L

Tasarımlarda olmazsa olmazı.

Merhabalar yaşım 17 grafık tasarım meslegı ıle ugrasıorum kursuna gittim programları çözdum ve kendımden bişiler katarak az da olsa bişiler ögrendım . bi ajansda calısıorum fakat buradakı abilerden ablalardan biraz gerideyım gibi.onlar hızlıca bitirken benım elım ayagıma dolanıo ısın ıcınden cok...
  18. L

Elif ahşap Kurumsal

Merhabalar logo bana aıt degıldır Eksıklerım varsa lutfen duzeltın fıkırlerınız benım ıcın cok önemlidir şimdiden teşekur ederım.
  19. L

Elıf Ahşap

Merhabalar. Fikirlerınız benım ıcın gıne cok önemlidir sizlere göre biraz zayıfım ve bişyler yapmak ıstıorum heveslıyım musterıme böle bi kart yaptım sızlere bi gösterıp fikirlerınızı almak istedim :) Fakat kartın arka kısmında renk degısklıgı fazlasıyla olmus normalde öle degıl sorunu...
  20. L

Kentsel Dönüşüm

Merhabalar yorumlarınız benım ıcın cok onemlıdır. Kentsel donusumle ılgılı bırseyler yapmay calıstım dekupeler bıraz sıkıntı buradakı hatamı görmek ısterım ve nelerden ders alabılırım bunun ıcın paylastım.Yardımcı olursanız sevınırım :)
Yukarı Alt