Arama sonuçları

1. Admin

Dikkat ! Logo İsteği Yapmadan önce ...

İlk önce Grafik Tasarım sanatının bir "MESLEK" olduğunu belirtmek isterim. Ve her meslekte olduğu gibi, bu sanatı icra eden kişiler de hayatlarını idame ettirmek durumundadır ve bunu meslekleri sayesinde yaparlar. Herhangi bir tasarım esnasında kullanacağınız, daha önceden yapılmış kurumsal...
  2. Admin

900 TL Ödüllü “NG Box Kurumsal Satış Ofisi” Kurumsal Kimlik Yarışması

Bu yarışma NG Box Kurumsal Satış Ofisi adına Grafikerler.org tarafından düzenlenmektedir Şirket ismi: NG Box Kurumsal Satış Ofisi Proje : Kurumsal Kimlik Çalışması (Logo, Antetli Kağıt, Zarf, Kartvizit, vs) Marka: NG Box Kurumsal Satış Ofisi (logoda yer alacak) Biz kimiz, ne iş yapıyoruz? NG...
  3. Admin

600 TL Ödüllü “Miss Gaya” Logo Tasarım Yarışması

Bu yarışma NG Box Kurumsal Satış Ofisi adına Grafikerler.org tarafından düzenlenmektedir Şirket ismi: NG Box Kurumsal Satış Ofisi Marka ismi: Miss Gaya Proje : Miss Gaya Logo Çalışması Biz kimiz, ne iş yapıyoruz? NG Box Kurumsal Satış Ofisi online ve perakende sektöründe yıllar süren...
  4. Admin

Brandday.net Jüri değerlendirmesi

Merhaba değerli üyelerimiz, Jüri üyeleri değerlendirmesini yapmış ve gereken bilgiler tarafıma ulaşmıştır. Jüri adına Açıklama yapan Tavak Vakfı başkanı Prof. Dr. Faruk Şen'in açıklaması; Brandday logosunu seçmek için bugün tüm juriler bir araya gelmiştir. 170 çalışmanın seçimi juri...
  5. Admin

Beklenen Eğitim Setimiz- Bilişim Temelleri Eğitim Seti Canlı Video -Türkiyede İlk

ÖNSÖZ Merhaba grafikerler.org ailesi; Nihayet daha önce duyurusunu yaptığımız eğitim setimiz şu an hazır ve indirilebilir durumda. Ben Hakan arkadaşıma bu kadar kısa sürede setin yayınlanmasını temin ettiği için teşekkürlerimi sunarım. Öncelikle seti indirip izlemek için sabırsızlanan (bir...
  6. Admin

Bumerang Ödülleri "En Bilge Forum" kategorisinde yarışan sitemize oy ver!

Birçok kategoride düzenlenen bu yarışmaya, grafikerler.org forumu "En bilge forum" kategorisinde katılmıştır. Geçen sene siz değerli üyelerimizin destekleri ile birinci olduk. Oy verme işleminin online olarak yapıldığı bu yarışmada forumumuza oy vererek bize destek olabilirsiniz...
  7. Admin

Türkiye'de İlk - Grafikerler Org Bilişim Temelleri Eğitim Seti 7 GB - 7,5 Saat

Grafikerler.Org Yine Yapılmayanı Yapıyor, Olmayanı Sunuyor, Farkına Fark Katıyor!... Türkiye'de bir ilk, üstelik ücretsiz!... Merhaba Grafikerler.org ailesi. Forum olarak bilgeliğin ve bilişimin öncülüğüne nazır birçok iştirakleri bulunan ve bu alanda ilgili mecralarca...
  8. Admin

Paylaşımlar ve Upload/Download Site Seçimi

Değerli üyelerimiz, sizin de bildiğiniz üzere gibi, Grafikerler.org gönüllü ve profesyonel katılım anlayışıyla bilgi alış-verişinde bulunulması amacıyla kurulmuştur. Forum içerisinde ticari amaç güden paylaşımların yapılır olması, yönetim olarak yaptığımız incelemeler sonucunda tespit...
  9. Admin

Linkler Neden Kırık / Paylaşımlarda ki Bağlantılar Neden Silinmiş?

Değerli Üyelerimiz; Amerika'da çıkan ve hızla uygulanan SOPA yasasından dolayı Hotfile, Rapidshare, Filesonic, Filserve vb. vs. gibi dosya paylaşım siteleri bünyelerinde bulunan paylaşımı yapılan dosyalardan dolayı kapanmamak için hızla içeriklerinde ki dosyaları sildiler ve halada bir çok...
  10. Admin

Çalışmalarınızı anasayfamızda sergileyin

Detaylar: Anasayfamızda yayınlanmasını istediğiniz özel çalışmalarınızı 637x205 px ebatlarında hazırlayarak "Kişisel ve genel çalışmalar" bölümüne yükleyiniz. Yapılan inceleme sonucunda yönetim onayından geçen ve sergilenmeye değer görülen çalışmalar anasayfamızda slayt içerisinde...
  11. Admin

Femin Market Logo Yarışması Sonuçları.

Merhaba. Öncelikle bütün iştirakçilere teşekkür ederiz, 1. 2. ve 3. arkadaşları tebrik eder yeni yarışmalarda da iştiraklerini bekleriz. Saygın Ltd. Şti. Firmasına ve Katılımcılarına bu yarışma için teşekkürlerimizi bildiririz. Jüri üyeliğini; Saygın Ltd. Şti. Yetkilileri / Çalışanları yaptı...
  12. Admin

Engelliler Günü Afiş ve Slogan Yarışması Sonuçları

Engelliler Günü Afiş ve Slogan Yarışması Sonuçları Merhaba, Her ay düzenlediğimiz, meslekte ve beceride kendimizi geliştirme amaçlı grafik ve tasarım yarışmalarımız içinde, geçtiğimiz 2010 yılı aralık ayı için belirlediğimiz ''Engelliler Günü'' Afiş ve Slogan yarışmamız sonuçlanmıştır...
  13. Admin

Yeni yılınız kutlu olsun

Yeni Yılınızı sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimizle kutlarız.
  14. Admin

Tasarımcı Arıyoruz.

Şirketimizin Reklam Departmanında çalışmak üzere Web ara yüzü ve basılı işleri tasarlayacak tasarımcı arıyoruz. Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop, Freehand programlarını çok iyi derecede kullanabilen estetik algısı yüksek ve tasarım kabiliyeti yüksek tasarımcı… 9.00 – 18.30 mesai...
  15. Admin

Küresel Isınma Yarışma Sonuçları

Merhaba; Her ay forum içi olarak düzenlediğimiz ve geçtiğimiz Ekim ayı için belirlediğimiz ''Küresel Isınma'' konulu Afiş yarışmamız sonuçlanmıştır. Yarışmaya gösterilen yüksek ilgiden dolayı sayın üyelerimize teşekkür ederiz. Yarışma Sonuçları : Toplam 17 puan derece ile üyemiz...
  16. Admin

Yeşim Taşı Sonuçları

Merhaba. Öncelikle bütün iştirakçilere teşekkür ederiz, 1. 2. ve 3. arkadaşları tebrik eder yeni yarışmalarda da iştiraklerini bekleriz. YeşimTaşı Firmasına ve Katılımcılarına bu yarışma için teşekkürlerimizi bildiririz. Jüri üyeliğini; Özkan Atik ve Yeşim Taşı firma yetkilileri yaptı. 1...
  17. Admin

Yeşim Taşı Kurumsal Kimlik Yarışması- Süre uzatılmıştır.

Merhaba, 700 TL Ödüllü Yeşim Taşı (Termal Hotel&SPA Merkezi) kurumsal kimlik ve logo Yarışmasına katılım süresi, Firma yetkililerin talebi üzerine 5 gün daha uzatılmıştır. Bu durumda son katılım zamanı 31 Ekim 2010 tarih saat 24.00'a kadardır. Yarışma şartlarına aşağıdaki konu...
  18. Admin

Eğitim Şart Konulu Afiş Yarışması Sonuçları

Merhaba; Her ay forum içi olarak düzenlediğimiz ve geçtiğimiz Eylül ayı için belirlediğimiz ''Eğitim Şart '' konulu Afiş yarışmamız sonuçlanmıştır. Yarışmaya gösterilen yüksek ilgiden dolayı sayın üyelerimize teşekkür ederiz. Yarışma Sonuçları : Toplam 14 puan derece ile üyemiz Ahmet...
  19. Admin

Yarışma: Küresel Isınma

''Küresel Isınma'' Konulu Afiş ve Slogan Yarışması Küresel Isınma nedir : İnsanlar tarafından atmosfere salınan gazların sera etkisi yaratması sonucunda dünya yüzeyinde sıcaklığın artmasına küresel ısınma denir. Bu olay son 50 yıldır iyice saptanabilir duruma gelmiş ve önem...
  20. Admin

Blue wind - Logo & Afiş çalışması Yarışma Sonuçları

Merhaba, Her ay forum içi olarak düzenlediğimiz ve geçtiğimiz Ağustos ayı için belirlediğimiz Blue wind - Logo & Afiş konulu yarışmamız sonuçlanmıştır. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde ramazan bayramı vardı. Bayram tatili ve çok değerli jüri üyelerimizin tatilde olması ve yoğun işleri...
Yukarı Alt