Arama sonuçları

1. E

Okumadan mi geçeceksiniz? :( !!!etiket!!!

sizin anlattığınız ve o gördüğüm çok farklı onlar aydıngere çıktı alıp filmi vakumlatıyolarmıymış ne sonra kalıba aldıktan sonra ustaya götürülüyomuş onlarda kuş makinesinde basıyolarmış bana u tekniğe yakın olan lazım
  2. E

buların ustalık gerektiren kısmını dışarda yükse kteknolojiyle yapan yerlere belli bi ücret karşılığında yaptıramaz mıyız? yaptırdığımızda maliyet çok mu yüksek olur anlattıklarınız gayet açıklayıcı ama ekstra bi ustalık gerektiriyo.ben küçükken bi tanıdığım demir kalıplara puntoları kabartmalı...
  3. E

yıkama talimatıyla başlamak istiyorum ki o da sadece kumaşa basılıyor bildiğim kadarıyla.japon akmaz saten gibi kumaşlara
  4. E

öncelikle alakadar olduğunuz için çok teşekkür ederim.ben etiketlerin yıkama talimatlarını yapmak istiyorum.daha önce kısa bi süre iş tecrübem oldu ordan bildiğim kadarıyla genelde zaten müşteriler ufak değişiklikler yaptırıyorlar,sıfırdan isterseler onu da yaparım sorun beni korkutan o...
  5. E

Merhaba, başlıkta yazdığım etiket konusundan çok muzdaribim.ben kendim bi iş verene bağlı olmadan bu işi yapmak istiyorum ama grafiğin bilgisayarda dizaynı dışında bilgim yok :S lütfen bilen birileri konuyla alakalı beni blgilendirsin gece gündüz dua ederim.şimdi en başta yıkama talimatı yapmak...
  6. E

Freehandde Overprint İşareti (videolu anlatım)

bende niye açılmıyo bu videolar ya sesi çıkmıyo ya açılmıyoo
  7. E

vizyonumu geliştirebileceğim staj yeri aramaktayım..

merhaba, haftada 2 gün kursa gidiyorum. freehand,photoshop programını teoride öğrendim şu an corel öğreniyorum.teori tek başına yetmiyor pratikte de kendimi deneyebileceğim staj ya da iş aramaktayım.bağcılar da ikamet ediyorum.iletişim; sevda_citir@hotmail.com
  8. E

Corel Kurulumu Hakkında...

corel programını hocanın verdiği serial numarası uymadığı için kuramadım.deneme sürümü yüklemek istiyorum ama o da bir aylık yükleniyormuş 1 aydan sonra bu programı yükleyemiyormuşuz.bu doğru mu doğru değilse güvenilir bi link verir misiniz yükleyebiliyim.şimdiden çok teşekkür ettim :)
Yukarı Alt