Arama sonuçları

1. S

Annemin eczanesi için yaptığım kartvizit örnekleri nasıl olmuş?

değerli yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlarım sanırım bu işte daha 40 fırın ekmek yemem lazım ama sayenizde öğreneceğimi umuyorum (: bu çalışmamı annem bu şekilde beğendi bunu da matbaya verdik ama bundan sonraki çalışmalarda daha az efect ve daha az malzeme ile daha fazla şey anlatmayı...
  2. S

EGADAP / Hasan GÜNER

logonuzu cidden beğendim ancak o reklam çalışmasında bi mantık hatası var gibi geldi bana çünkü anladığım kadarı ile bu bir gayrimenkul satış kiralamada falan arabulucu yapan bir şirket emlakçı yani ama sizin tasarımız sanki bir mimarlık ofisinin tasarımı gibi olmuş bence
  3. S

Kuaför İçin Kampanya

benim hoşuma gitti renkler dışında ancak afişte yazım hatası var pazar günleri de hizmetinizdeyiz olması gerek tebrikler (:
  4. S

yapılan eleştirileri dikkate alarak daha sade bir çalışma yapmayı denedim:
  5. S

Yıllık Kapağı?

ayrıca arka planda renkler için bir efekt kullanılmış nasıl yapmışlar acaba orayı? ben gradientle yapmaya çalışıyorum da çok basit görünüyor benim yaptığım
  6. S

Peri:)))

Bu kadar korkutucu bir periyi ilk defa görüyorum :D
  7. S

Yıllık Kapağı?

anladım teşekkür ederim ama yazının dışındabeyaz bir çerçeve var 09 da ve sgs yazan yerde ince bir çizgi benim sormak istediğim 9dakini nasıl yapmış çünkü ben 10 yazıcam ondan dolayı 1 yazarken problem yaşayabilirim.
  8. S

Merhabalar arkadaşlar annem için tasarladığım kartvizit örnekleri hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?
  9. S

Yıllık Kapağı?

arka planın mantığını anladım biraz gradient kullanmış olabilirler ancak ben hala 09 u tam olarak anladım diyemem yani tamam katmanları peş peşe yapabilirim ama cerceve dışına taşmamasını nasıl engelleyebilirim?
  10. S

Yıllık Kapağı?

Merhabalar arkadaşlar okulum için buna benzer bir yıllık kapağı tasarlamayı planlıyorum ancak burda kullanılan teknikler nelerdir? bolca brush var ama benim öğrenmek istediğim şey brushları nasıl sadece 09 yazan yerin içinde kullanmayı başarmış ve arkaplan nasıl oluşturulmuş? şimdiden çok...
Yukarı Alt