Arama sonuçları

1. Yasemin ERDEMİR

Kupa Bardağı acilll

çoook teşekkür ederimmmmm
  2. Yasemin ERDEMİR

Kupa Bardağı acilll

yardım edebilecek kimse yokmuu :(
  3. Yasemin ERDEMİR

Kupa Bardağı acilll

Arkadaşlar vektörel kupa bardağı arıyorum sitede buldum fakat linklerin hepsi ölü. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..
  4. Yasemin ERDEMİR

bebek ve çocuk vektörleri

Arkadaşım link ölmüş
  5. Yasemin ERDEMİR

rotasyon baskı desenleri

İndirebilecek link göremiyorum.. Acil yardım lütfen! :(
  6. Yasemin ERDEMİR

Tuvaler kağıdı ve Peçete vektörleri acillll

photoshopta açıyorum kaydedip corele atıyorum ama çok küçük bi düzenleme yapamıyorum 2 saatim kaldı iki sat içinde bunu halletmem hazım yardım edebilirseniz gerçekten sewinicem..
  7. Yasemin ERDEMİR

ilginiz için teşekkür ederim fakat ben indirdiğim dosyayı açamıyorum :( invalid file format diye bi uyarı çıkıyo X3 kullanıyorum
  8. Yasemin ERDEMİR

tuvalet kağıdı ve peçete imalatı yapıcak olan bi firmanın logo ve ambalaj tasarımları için vektörlere ihtiyacım war. Yardım edebilirmisiniz?
  9. Yasemin ERDEMİR

EPS Formatında Arşiv

harika hepsi teşekkürler
  10. Yasemin ERDEMİR

Resim şişirmek nedir??

Bana bi kumaş üzerinde gösterdi sadece elimde bir öğneği yok malesef. Bilgileriniz için hepinize teşekkür ederim. Filmi birebir oturtmak mümkün değildir hataları kapatmak için genişletiliyor demiştiler bana corelde bunu çizgi kalınlığıyla yapabiliriz ama photoshopta hiç yapmadım çokta iyi...
  11. Yasemin ERDEMİR

Resim şişirmek nedir??

Filmlerin hepsini birebir oturamadığımız için desenlerimizi şişiriyoruz dedi. Vektörel olduğunda çizgi kalınlığı verirsin bu sorun çözülür ama photoshopta nasıl yapıcağını bilmiyorum.Bi çalışma gösterdi bana desenin buğulu bi çerçevesi war.Acayip bişey yani nasıl çözücem anlamadım :( Pazartesi...
  12. Yasemin ERDEMİR

Resim şişirmek nedir??

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim fakat bnm onu nasıl yapıldığınıda pazartesi gününe kadar öğrenmem gerekiyo çevremdede emprimede çalışan yok :(
  13. Yasemin ERDEMİR

Resim şişirmek nedir??

Emprimeden iş almaya başladım müşteri her verdiğim deseni şişiriceksin dedi. Photoshopta oluyomuş bu olay ben bilmiyorum acaba bilen yardımcı olabilirmi??
  14. Yasemin ERDEMİR

semtimiz.com logo çalışması

Teşekkür ederim diğer fikirleride deneyim ama siyah beyazı değiştiremiyorum maalesef :)
  15. Yasemin ERDEMİR

İstanbulun tüm semtlerini kapsayan bi proje. Boğazı anımsatabilirmisiniz dedi bende elimden geleni yapmaya çalıştım. M harfiylede deneyim
  16. Yasemin ERDEMİR

Haklısınız daha göz alıcı renkler kullandım ama beğenilmedi siyah beyaz istediler.Yapılan yorumlar bnm için çok önemli göremediğim kusurları bilip düzeltmeye çalışıcam
  17. Yasemin ERDEMİR

arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum..
  18. Yasemin ERDEMİR

Vektör Mix-6 (Karışık)

Çok teşekkürler el ilanı tasarımı için çok işime yaradılar :)))
  19. Yasemin ERDEMİR

CorelDraW Hakkında Herşey

Yazı fontlarını nerden bulabilirimmmm. Nette uğraştım ama yapamadım :(
  20. Yasemin ERDEMİR

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Corelde oluyo bahsettiğim durum. Program yanlış yüklenmiştir dedi kurstaki hoca :( elimde yedek cd de yok düzeltmem mümkün değilmi? İlginiz için teşekkür ederim..
Yukarı Alt