Arama sonuçları

1. EmreKirac

BMX Logo

Çok güzel olmuş Gerçekten. Diyemedim ya :D
  2. EmreKirac

Sitem icin yaptığım çalışmalar

@ErsoylarMedya Teşekür ederim. Arayüz'ün üzerinde hala calısıyorum cok garip şeyler ortaya cıktı bitince paylaşacam. :)
  3. EmreKirac

Sitem icin yaptığım çalışmalar

Merhaba.Iyı akşamlar kolay gelsin. :) Sitemi yenilemeye karar verdim tasarım,logo,banner,konu vs. vs. o yüzden yeni tasarım,logo ve banner hazırladım. Bunları sizinle paylaşmak istedim icimden geldi. :) Yorumlarınızı bekliyorum heycanla :D Tasarım. Logo. 2 Tane hazırlamıştım...
  4. EmreKirac

Hayal et :)

Güzel güzel başka ;) Saol yorum icin :) Bidakine bu yorumunuzda gecenleri falanda tasarıma aktarırım derim ben grafikerim o zaman bu kadar laf yemiş olmam. :)
  5. EmreKirac

Hayal et :)

Merhaba kolay gelsin herkeze iyi günler :) Dün geçe gene her zaman olduğu gibi canım sıkıldı ve photoshop'u actım dedimki bu sefer cok değişik birşey olsun başladım yazmaya sonra fırcalar falan derken en son bu cıktı gülmekten yerlere yattım niye bilmiyorum :D Simdide sizin o güzel ve...
  6. EmreKirac

Yine ben ama değişik bir çalışma :)

@İsmail ÇOBAN Teşekür Ederim :) @Hümeyra Can Teşekür Ederim. :) Inşallah :D
  7. EmreKirac

@Aslı SAYILIR Teşekür ederim aslı abla :)
  8. EmreKirac

İyi akşamlar kolay gelsin :) Bu seferki çalışmam cok değişik artık sıkıldı dünden beri tipografi yapıyordum dedim bare daha farklı birşey yapayım. :D Bu çalışmayıda grafikerler.org'dan öğrendiğim icin linkini koydum. :D İlk defa bi çalışmayı tam olarak bi kerede yaptığımı fark ettim ve...
  9. EmreKirac

3D Tipografi denemesi

Tam gaz devam aslı ablacım durmak yok yola devam :)
  10. EmreKirac

3D Tipografi denemesi

Merhaba bütün grafikerler.org ailesine kolay gelsin iyi akşamlar :) Evet yine ben ve yine farklı denenmiş bir çalışma :) Bu seferde tipografi ama daha farklı daha geliştirici birşey benim icin. :D Bir çalışma gördüm 3d tipografi ve kendi kendime dedimki ben bunu niye yapamam hayır tabikide...
  11. EmreKirac

Gene ben ve gene bi tipografi.

Saolasın ablam :) Yeni bir tasarımı attım foruma bakalım eleştiriler yağıcakmı :D
  12. EmreKirac

@Aslı SAYILIR Ediyorum tam gaz devam inşallah. :) Inceliyorum :) Okuyorum hemen. :P Inşallah başarırım abla. :) Aman aman duyarsa benim gibi yetenekli birini kaybedersiniz. :smiledance::whistling:
  13. EmreKirac

Merhaba kolay gelsin :) yine ben ve yine ben :D Biliyorum bende bunalmışsınızdır belki olabilir ben bile bunaldım. :D Bu seferki tipografim bam başka aşkla alakası yok.Bu seferki tipografi tamamen benle alakalı. :) Biraz düşündüm ben ne yapsam ne etsem ne paylaşsam diye ilgi cekici ne...
  14. EmreKirac

Adobe Illustrator File ve Edit menüleri

Teşekürler aslı abla güzel paylaşım ve benim işime cok yarayacak bu :D
  15. EmreKirac

Kurtlar Vadisi Yep Yeni Calısmam [ mR.Gecit ]

Ya arkadaşım karışmayım karışmayım diyorumda şu mesajlarına dayanamadım artık. 1. Sennin dediğin laf bu: Daha iyisini yap seninkinide görelim.. Ama millete diyorsunki ben böyle dedim: buyrun sizde yapın sizin yaptığınızı afişide görelim dedim diyorsun. Acık konuşacam. Yalancısın. 2. Burası...
  16. EmreKirac

Bir adım atmak istiyorum..

@Murat Güler Lise mezunu olunmadan grafiker mi olunuyor acaba ? :)
  17. EmreKirac

Aşk Tipografisi 3 :)

Bir dahakine daha dikkat ederim. Teşekür ederim :)
  18. EmreKirac

Aşk Tipografisi 3 :)

Merhaba.Iyı geceler. Gene ben ve gene bi aşk tipografisi. Simdi ordan bana sövüyorsunuz biliyorum. :D Ben demiştim sizi rahat bırakmayacağım diye. :D Simdiki tipografim tuğce'yle alakası yok merak etmeyin. Aslı abla demişti bu gidişle sizin aşkınız tüm forumda bişey olacak diye unuttum o...
  19. EmreKirac

son harften türet

Alirıza :D
  20. EmreKirac

Şu An Kapı Çalsa Kimin Gelmesini İsterdin?

Henconk'un kapıyı calıp hadi emre gel ucalım demesini isterdim -,-
Yukarı Alt