Hümeyra Can Logo

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Hikayesi ile birlikte değerlendirildiğinde güzel çalışma..Emegine sağlık...

zerr6666

Üye
Tepki
0
yapım geregi begenmeyip hata bulmak gibi bir kişiliğe sahibim ama aradım bulamadım

user9

Grafiker
Tepki
80
@Aslı SAYILIR

teşekkür ederim tatlım :)

@zerr6666

hayır olsun o halde.

Tepki
6
benim beceremediğim bir şeyi yapmışsınız.hemen hemen her müşteriye logoyu beğendirip satan ben bir türlü kendime bir logo çizip satamıyorum.
o yüzden sizi çok tebrik ediyorum.Hayırlı olsun.

dbidip

Üye
Tepki
1
Çok hoş duruyor, çalışmalarınızda yeni ufuklar, yepyeni fikirler getirsin size bu kanatlar :)

user9

Grafiker
Tepki
80
@dbidip

teşekkür ederim çok güzel bir dilekti bu ve kanatlarımın amacını tarif etti neredeyse :)

user9

Grafiker
Tepki
80
@Hasan DİLSİZ

Evet Hasan Bey çok çok haklısınız, kendi logoma ilk başladığımda çok tereddüt ettim, acaba sonuçlandırabilecek miyim diye :) ama öyle bir an geldi ki bu tereddüdümün gereksiz olduğunu anladım, her şey bi anda oldu ve birden bire oldu :) daha dün kendime şunu dedim; evet terzi kendi söküğünü de dikebiliyormuş, zor oluyormuş ama dikebiliyormuş. :)

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Elinize sağlık Hümeyra Hanım, logo tasarımınız gayet hoş ve zarif durmakta. Beni rahatsız eden demeyeyim de nasıl ifade edebileceğimi de bulamadım. Slogan, daha etkili bir slogan kullanılabilirdi sanki. Mevcut slogan yarım kalmış bir ifade izlenimi bıraktı bende... Belki aynı slogan sonuna 3 nokta ile tamamlanabilir. Bu şekilde sonrasını tamamlamak görenlere kalır. Daha zengin bir slogan olmuş olabilir o şekilde.

user9

Grafiker
Tepki
80
@b3krkdk

Öncelikli olarak teşekkür ederim. slogan benim için logodan daha sancılı geçti açıkçası tavsiyeniz üzerinde duracağım.

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Her zaman öyledir, kolay görünen iş her zaman en zoru çıkar.

Slogan bulmak, slogan yaratmak cidden zor işlerdir. Ne çektiğinizi az biraz hayal edebiliyorum. :)

Yukarı Alt