Kırmızı Mutfak

Tepki
67
Referans resme bakılarak çizilen mutfak ilk denemem umarım siz dostlarım beğenirsiniz.

3D Max + Vray + Photoshop

Tepki
74
Murat Bey,
Tebrik ederim, güzel bir çalışma.

Max'e hakimiyetin gün gibi ortada.

Fakat... diyordum ki... Mademki işi Photoshop'tan geçirmişsin, bu sandalye ve masanın ayaklarının zemine değdiği yerde birazcık gölge verse miydin? Biraz havada gibi mi duruyorlar ne.

Ayrıca mikrodalga fırının camının içinden seramiklerin derzlerini mi görüyorum?

Ama yine de oldukça verimli bir çalışma.

Kolay gelsin.
Tuncer Özkan

Tepki
67
Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Gölge sorunu bu çalışmam da ortaya çıktı anlamadım aslında tam masanın üstünde bir adet kullandığım Vray light var keza elmalara düşen gölgeleri görmüşünüzdür. Ama bir türlü masa ve sandalyenin bacaklarına gölge düşüremedim.

Şimdi o konuyu araştırıyorum halledersem yeni renderları koyacağım.

Yasemin Ertosun

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Elinize sağlık Murat Bey... detaylarda belki denilen gibi sorunlar var ama bu çalışmanın güzelliğinden bir şey kaybettirmemiş...

Kübra Kara

GSF Hazırlık
Tepki
54
Harika gerçekten diğer çalışmalarında da olduğu gibi, emeğine sağlık :)

Tepki
4
Çalışma çok başarılı tebrikler. Ancak ortalama insan boyuna göre tezgah sanki biraz alçak olmuş. Günlerinin önemli bir kısmını mutfakta geçiren kadınlar için (özellikle de uzun boylu kadınlar için) sorun olurmu bilemiyorum.

Kolay gelsin...

Tepki
67
Yorumlar için çok teşekkür ederim arkadaşlarım, eee insan grafiker olunca biraz maxte orantı problemi yaşamıyor değil :)

Gölge sorunun halledip yeni resimleri yükledim. Yorum yapan yapmayan beğenen beğenmeyen herkese çok teşekkür ederim

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Yine çok şık bir Murat Güler çalışması..

Yukarı Alt