Kongre Broşürü

Arsenal

Üye
Tepki
0
Klasik ben senden daha iyiyim tartışmaları arkadaşlar hepiniz bir yerlere gelmiş bu işi iyi
bilen insanlarsınız ama biz gençlere hiç iyi örnek olmuyorsunuz :eek::eek: lütfen daha düzeyli eleştirelim..

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Arsenal düşüncelerin için teşekkürler, ancak bu düşüncelere herkesin sahip olması lazım, benim burda
olmam bazılarını rahatsız etti, arzu hanım geçenlerde erkan beyle kavga etti o zaman kimsenin sesi çıkmamıştı
arzu hanım şimd kalkmış bana nasıl davranmam gerektiğini öğretiyor arzu hanım siz yokken biz vardık
şimdi siz varsınız biz yokuz

benim şikayetlerimden neden rahatsız oldunuz acaba çok merak ettim bu arada arzu hanım

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Sedat bey,

Buraya konulan çalışmalara eleştirilerin gelmesi gayet doğal değil mi? Bu sitenin amacı bu değil mi zaten? Başkalarına yorum yaptığınız gibi diğer üyelerimizinde size yorum yapması olağandır.

Bu konunun daha fazla uzamamasını diler konu dışı mesajların yazılması halinde konuyu kilitleyeceğimi bildiririm.

İyi çalışmalar.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Ömer YILDIZ

Ömer Bey,
Yorum yapıcı olandır, birşeyler katan yorumlardır, siz konuyu ne kadar takip ettiniz bilmiyorum
ama, konuyu açtığımdan bu yana , konu başlığı yanlış oldu, kapak yerine arka kapak dendi
burası hotel mi call center mı dendi, banka telefonları gibi dendi ve bir sürü saçma sapan
yazılar yazıldı bu mudur eleştiri ömer bey ? bu eleştirilerin hangisi yapıcı ?

kimsenin kimseyi incitmeye hakkı yok.

Tepki
4
Sedat bey, doğal olarak kendinizi savunuyorsunuz ama burada sizin çalışmanız hakkında yorum yapılması (hoşunuza gitmese bile) gayet doğal. Ben de çalışma eklediğimde ağır eleştiriler aldım ama saygıyla karşıladım çünkü yorum yapan öyle düşünüyor. Siz diyorsunuz ki bu işte benden daha iyi olmayan yorum yapmasın? yanlış düşünüyorsunuz...Size herkesin cephe aldığını ve burada istenmediğinizi düşüyorsunuz? yanlış düşünüyorsunuz...Ayrıca filanca filancayla kavga etti sesiniz çıkmadı diyerek hiç alakasız konulara giriyorsunuz? yanlış yapıyorsunuz...

Sizin çalışmalarınız çoğu benim hoşuma gidiyor ancak Arzu Hanım'ın dediği gibi çalışmalarınıza yorum yapmaktan çekiniyorum çünkü çok alıngansınız.

Sizden özür dileyen birinin özrünü kabul etmeyip, konu yanlış anlaşılmasın diyene de siz işinize bakın diyorsunuz? Biz sizinle aynı platformda olmaktan mutluyuz lütfen siz de küçük şeylere takılmayın.

saygılar

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Süleyman bey hepimiz insanız her dakikamız bir birine uymuyor, bizler sanatçı ruhu taşıyan insanlarız
dolayısıyla bazı duyguları ne yazıkki çok çok yoğun yaşayabiliyoruz, her şey dört dörtlük olmuyor

ben çok alınganımda siz değilmisiniz ? yada onlar değilmi ? her insanda bu duygu vardır
bir konunun üzerine bu kadar çok gidilirse, insanda bi yerde patlar biz makina değilizki
etkilenmeden yolumuza devam edelim, kimse yoğurdum ekşi demiyor ne yazık ki

benim en büyük hatam paylaşım yapmakmış ben bunu anladım, çünkü ben bu mesleği
seven bu meslekten para kazanan ve ailesini geçindiren bir insanım, benim buradaki
paylaşımların bana ayrı bir gelir getirisi yok, ben sırf bu işe gönül vermiş kişilere örnek olması
adına bazı çalışmalarımı ekliyorum,

ayrıca benim kimsenin eleştirsinede ihtiyacım yok, neden derseniz biz zaten bu eleştirileri
müşterilerimizle günlerce yapıyoruz ve ortaya onların istedikleri şeyler çıkıyor, ortaya çıkan
bu çalışmalar müşteri tarafından onay alınıyor ve hatta baskıya gidiyor...

şimdi bu evrelerden geçmiş bir çalışmayı eleştirseniz ne olur ? eleştirmeseniz ne olur ?

bu eleştirileri yeni yetişen bir tasarımcıya yapabilirsiniz çünkü onun buna, ihtiyacı vardır.
zaman zaman bana özel e-mailler geliyor üstam çalışmalarınızı takip ediyoruz ve büyük zevk
alıyoruz şu konu hakkında bana bir fikir verebilirmisiniz diyorlar ve bende elimden geldiğince
onlara cevap yazıyorum, evet onların buna ihtiyacı var, bunu onlarda biliyor bende biliyorum

elekten geçmiş bir çalışmayı tekrar, tekrar, tekrar , elekten geçirmenin bana göre hiç bir anlamı yok
çünkü bu çalışmalar yeteri kadar elekten geçmiştir.

Tepki
4
Sedat Bey;
O zaman bundan sonraki paylaşımlarınıza bu çalışma onay almış ve baskıya gitmiştir o yüzden lütfen eleştiri yapmayınız diye bir not düşerek insanların emek verilip onaylanmış bir çalışma üzerinde yorum yapmalarını engellemiş oluruz. Doğal olarak buraya eklenen her çalışmaya insanlar yorum yapmak, kendilerine göre birşeyler söylemek istiyorlar ve eminim ki yorum yapanlar çalışma daha nasıl güzel olabilir diye yorum yapıyorlar.
Biz sizi ve çalışmalarınızı biliyoruz ve lütfen ayrıntıları geçip yine örnek olması bakımından iyi niyetle sergilediğiniz çalışmaları eklemeye devam edin. Belki birkaç kişi eleştirir ama yüzlercesi örnek alır zaten herkesi memnun etmek imkansızdır.
Başta Ömer Bey olmak üzere burada kötü niyetli kimse yok zaten niyeti anlaşıldığı zaman üyeliği iptal ediliyor.
Bu konu üzerindeki tartışmadan sonra paylaşım yapmazsanız üzülürüm. Saygılar. Slmn.

Yukarı Alt