Kurumsal Tasarım Yapabilecek İş Başı Banka Hesabına Para İsteyen Arkadaslar

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
@Demet YILDIZ

gördüğünüz gibi firma da bir güven sorunu içinde kaldı ki bu da onun sorunu güvenmeyen buraya ilan vermez olur biter ya da veriyorsa birseyleri göze alır. Aynı bizlerin yapmış olduğu gibi, anlayacağınız üzerine her iki tarafın da birbire güven sorunu var. bakın o cümlede olayı hemen çözmüşsünüz size demiştim ilanı iyi inceleyin yapılan falsoları göreceksiniz diye ...

diyelim ki şirketiniz var cümlenize gelelim düşünün dediniz ya söyleyim personel ya da patron da birbirine güvenmek zorunda değildir personel verilen işi yapar patron bunun karşığında personele ödemesini yapar kaldıki zamanı gelir personeline isteyerek ya da istemeyerek ödemede bulunmaz güven olayının çözülmesi aradan geçen zamana ve bu zaman içinde oluşan koşullara bağlıdır ama her iki taraf da birbirini sürekli takip etme durumundadır sanırım anlatabildim

kendimi zeki, karşımdaki aptal görme gibi bir sorunum yok bu çümleyi size yakıştıramadım ama anlattıklarımdan bu anlamı cıkarıyorsanız siz bilirisiniz bunu bir saygısızlık olarak görüyorum kaldı ki benim bir önceki yazıyı yazma sebebim siz ve diğer arkadaşlara yardımcı olmak ve paylaşımda bulunmaktı ama görüyorum ki yanılmışım, freelance çalılşma kurallarınıza katılıyorum doğru bence de işin yarısı peşin alınır hatta karşı tarafla sözleşme yapılır, ama acaba bu forum sitesindeki arkadaşların kacı böle bir şey yapıyor dersiniz......? ve eğer yapıyor olsalar bir coğu madur olur mu sizce ?

bunca yıldır internet üzerinden calışıyorum bir sorunla karşılaşmadım demiştim ve sanırım şansımdan kaynaklandığını söylemiştim, niye sorunla karşılaşmadığımı size söyleyim, birincisi ilanı cok iyi okurum ve cok iyi anlamaya çalışırım zaten ilanın yazılışında, cümlenin kuruluşunda ve konunun içeriğinde bir pislık olup olmadığı hemen ortaya cıkıyor yani analizimi kuvvetli yaparım ve size gercekten söyleyim inanmıycaksınız biliyorum içimden bir his bu ilana başvur ya da başvurma diye söylüyor zaten yeterki analizi yapın, bazen ilana içimden kötü hisler geçtiği halde başvuru yaparım, bunun sebebi de karşımdaki kişinin niyetini anlamaya çalışmaktır, biliyorum o işi almıycam ama genede o başvuruyu yaparım niye mi puştluk olsun diye :)

benim de niyetim uyarıda bulunmaktı zaten

Tepki
0
@Erkan Nehir

ben yine de size cevap vereyim hayır bu ilanı ben vermedim ve ilanı veren işvereni tanımam bile
ben tşk ederim

Tepki
0
selam arkadaslar özelden konusan arkadaslara gerekli bilgileri verdim 2008 kuruluş bir şirketim güvenemiyeceğim ve ya rakibim olan birinin diline düşmek istemem zaten bu %100 bir iş değil bizim yetişemediğimiz işleri başkasına yaptırma yolu güven konusunda teretdütünüz varsa özelden görüşelim

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
İş veren olarak ilk mesajınız da işi alacak kişilerin aklında bir çok soru işareti bırakacak şekilde başlamışsınız. Doğal olarak arkadaşlar düşüncelerini belirtmişler bence çok doğru tespitler.

Bu yazacağımın sizinle alakası yok forum mesajları arasında bir kapak gördüm sanki.