Logo Yaptırılacak

halilesen

Üye
Tepki
0
Merhaba Değerli Tasarımcı Arkadaşlar HostingKenti Web Adresimiz İçin Logo Yaptırılacaktır Fazla Bir Ücret Ödeyemeyiz Uygun Fiyat ve Deneme Çalışmaları Görüldükten Sonra Çalışabiliriz.

Logo da İstediğimiz Olay Şehir Sülüet ile Yazının Birleşmesi Hosting Hizmeti vermekteyiz illa şehir silüeti olucak diye bir şart yoktur kurumsal bir tasarımda olabilir.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@halilesen
1- "Uygun fiyat" ne kadardır size göre? Bazılarına göre 5 uygunken kimisine göre 25 uygundur...
2- Deneme çalışmalar kastınız ne? 5 adet? 10 adet? 20 adet? Beğenilene kadar mı?
3- Kurumsal bir tasarım da olabilir demişsiniz. Logo mu istiyorsunuz yoksa kurumsal bir çalışma mı? Kurumsal çalışma nedir biliyor musunuz?
4- Satmış olduğunuz hostinglerde verdiğiniz fiyatları çok bulanlara "uygun fiyat yapalım ozaman" diyor musunuz?
5- Hosting verirken "deneme" hosting veriyor musunuz? Varsayalım memnun kalmadım... Denedikten sonra ödesem???

Tepki
67
Yazmıyayım diyorum ama kaşınıyorlar.

Eee arkadaş sen markete girdiğin zaman şunları alayım kullanayım beğenirsem para vereyim diyormusun, ya da lokontaya gittiğin zaman karnını doyurup ben bunu sindireyim ondan sonra para vereyim diyormusun? Çok merak ediyorum.

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
@halilesen

webmastersitesi diye bir forum var orada istediğiniz özelliklerde logolar yapılmakta. 20 tl civarında fiyatları genelde de sizin gibi hosting satışı anlayışında kişiler bulunuyor yadırgamaz istediğiniz logoyu ucuza bulabilirsiniz.

Emre Şerim

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
14
bi' filmcide çalışıyordum askerden geldiğimde.. Topkapı'nın tam göbeği; Emintaş Sanayi Sitesi. Bilen bilir. Orada iyice öğrendim işverenin mentalitesini. Çünkü adamın birisi bana gelip "sen grafikerci misin ?" demişti..

irregular

Üye
Tepki
0
logoyu yapalım. beğenirseniz sizde kalsın para vermesenizde olur ne de olsa 2dk lık iş 2 tuşa basıyoruz.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Hem ucuz, hem kaliteli logo her frimanın ihtiyacı haline geldiği zamanımızda, LOGO yu kaça yaparsınız, yapın görelim beğenirsek satın alırız mantığında olan firma yetkililerine bir cevap yazmak geldi içimden...

LOGO bir firmanın takım elbisesi gibidir, kaliteli bir elbise ile her türlü
ortama girebilir, herkesle tanışabilirsiniz, ama uydurma bir takım elbise ile hiç bir ortama
kabul edilmesiniz, kapıda kalırsınız sizi içeriye bile sokmazlar...

herşeyin bir bedeli vardır, ucuz elbiselerle çok uğraşmayın.....

Yukarı Alt