Photoshop 3d ev denemesi

Stilt_Skin

Üye
Tepki
1
Bak anlayabilirsen. Ufuk çizgisi gibi bişey olmadığı için benim çizdiğimde yamuk oldu. Resminin paralel özürlü olduğunu ve senin bunu göremediğini burdan anla...
Sana hakaret etmedim resme hakaret ettim :)

Stilt_Skin

Üye
Tepki
1
@bornvip
Resmin üzeride hiç bi oynama yapmadım. Duvarın üzerindeki çizgileri paralelleri göstermek için çizdim. . : )

reborn

Üye
Tepki
6
Photoshopta değilde illistratorda çizmeni tavsiye edebilirim. Onun kendi perspektif aracı olduğu için sorun yaşamassın.

Stilt_Skin

Üye
Tepki
1
@reborn
Arkadaş perspektif vb. gibi konulardan anlamıyor. Uğraşmamak lazım biz söyleyince kötü oluyoruz.

@bornvip
Keşke azıcık resim bilgin olsaydı o zaman tartışmak daha kolay olurdu. Hatanı neden kabul etmiyosun anlamıyorum yapmışın hatan varsa kabul et. Neden diretiyosun resmin deneme çalışması anladıkta 3 boyutla resminin alakası yok. Diğer konularda benim söylediklerimi onaylar nitelikte yorumlar yapıyosun ama kendi çalışmana bakmıyosun. Ayrıca "Her türlü eleştiriye açıktır" yazmışın eştiri yapıncada "Tamam kral sensin" gibi yazılar yazıyosun. Bu yaptğın ayıptır.
Çizim dersi al belki biraz faydası olur. Ayrıca atalarmız çok doğru söylemiş cahille tartışılmazmış...

bornvip

Üye
Tepki
0
@bornvip

@bornvip

Bu yorumlardan ne anladın bilmiyorum ama haklı olduğunu gerçekten göstermek istemiştim. Görsellerle gayet iyi anlattın. Sanırım "Ufuk çizgisi... :s8:"'ni yanlış anladın. Teknik açısından demiştim. Yani haklısın demek için. Bi hatam olduysa affola ama bi yanlış anlaşılma söz konusu. Forumlar paylaşmak ve tartışmak içindir elbetteki ama ortamı germeye gerek yok. Kusura bakma. İyi forumlar

Yukarı Alt