Size ve fikirlerinize ihtiyacım var :)

hacers

Üye
Tepki
0
kesinlikle çokk haklısınız ben özel nedenlerden dolayı okula bi süre ara verdim dolayısıyla finale zor yetiştim burayı da bugün ilk defa kullanıyorum konu açmayı falan bilmiyorum açıkcası yarında sınavım vardı bende dolasıyıyla panik oldum direk yazdım afedersiniz düşüncesizlik ettim.. ama şener beye çook teşekkür ederim yine burdan çok yardımcı oldu sağolsun aynı hatayı tekrarlamcm

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
İnternette bir yığın döküman/film var.

Bunları incelemek, öğrenmek ve uygulamak (bedeninden geçirerek pratikliğini geliştirmek) varken,
neden bir başlık açıpta bunların sana özel olarak sunulmasını bekliyorsun.
"bir ambar bilgi indirirsin ama uygulamadıktan sonra harddiskinde sadece yer kaplar"

( ben 5 ay işssiz kaldım 3dsmax ı int. ten öğrendim, şimdi kendimi idare ediyorum mesleğimde )

Mesela ben anlamam logo tasarlamaktan falan ama örnek olsun diye bir arkadaş
"pratik olarak fontun ligh ve bold u ile logo yapılabileceği" ni söylemişti,
onu aldım, lazım oldukça uyguluyorum örnek bu konuda 2-3 mesaj önce birine yaptım
( komik gelmesin küçükte olsa bir bilgi bir teknik, basitte olsa çok şe yarar )

yeterki içindeki öğrenme uygulama azmin bitmesin...

Umarım yanlış anlamazsın, konuna yardımcı olmak için yazdım bunları
tartışmada yapmak istemiyorum kimseyle benim fikirlerim bunlar.

Burda bekleme yoluna devam et. Bize yeni yeni sunumlarını göster paylaş.

Tepki
0
Yazdıklarını çok iyi anlıyorum doğru diyorsun evde olabildiğince zaten çalışma yapıyorum teşekkür ederim yazdıkların için hatta şu sözün için "DUA" ediyorum desem yeridir; yeterki içindeki öğrenme uygulama azmin bitmesin...

Şuan içimde o kadar şey anlam ettinki burdaki sanırım sayfaya almaz cidden teşekkür ederim ve dediğin doğru size sunarak yorumlanarak dahada iyi bi performans alabilirim çok teşekkür ederim :)

Tepki
0
wordpress , Web HTML5,Grafik Tasarım, 3dmax, PHP, Flash, Photoshop, Indesign ve birçok prgramın anlatımları eğitim seti olarak hazırlanmış bu platform çok yararlı temelden başlayıp ileri seviyeye kadar giden dersler var tavsiye ederim tüm anlatanlar alanında uzman eğitmenler.
www.vidobu.com

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
@kaanbozayak

Teşekkür ederim...

( Sayende bir bilgi ambarı daha bulmuş oldum. )

Yukarı Alt