Web Tasarım Yapabilecek Uzmanlar

kozcelik

Üye
Tepki
0
Merhaba;

Web Teknolojileri sektöründe bulunan firmamız için web sayfaları tasarlayacak deneyimli kişilere ihtiyacımız var.

Yanlızca grafik yapılması istenmektedir.

cv ve deneyimlerinizi mail@ozcgrup.com.tr adresine ulaştırınız.

Alınacak kişi sayısı : 3

adresimiz : avrupa yakası istanbul metro/metrobüs şirinevler durağı

lycodes

Üye
Tepki
0
merhaba kazım bey!

isminizi nereden biliyorum merak etmişsinizdir.

2008'de freelance işler yapardım piyasada.yine böyle bir ilanınız üzerine iletişime geçip istediğiniz işi yapıp teslim ettim ama ne gariptir ki sizden bir daha haber alamadım.

burada karşılaşmak çok enteresan oldu.

lycodes

Üye
Tepki
0
tarih 18 Temmuz 2008 12:24
konu RE: İlan
ayrıntıları gizle 18 07 2008
Mrb...

Proje 1 :

Okyanus Adli Cafenin 20-40 adet arasinda urunu var ve bu urunleri internet uzerinden siparis almak istiyor. Sitenin gorselligi yapiliyor. Bu site icin musteri uyelik+musteri sepeti+ve siparis ver konumlari olan bir script istiyorum.
Okyanus Admin ise ekraninda verilmis olan siparisleri gorebilecek.

Basit bir script musaitsen gun icinde yap tekrar konusalim.

0212.551.51.50 (OZCGRUP)
0545.740.26.31 (TR CEP)
1347.421.56.30 (USA CEP)

Muh. Kazim Ozcelik
OZCGRUP
web tasarım , web yazılım | OZCGRUP İnternet Teknolojileri Ltd. Şti

buyrun.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@lycodes

Evet o zaman Sayın Kazım Bey'e cevap hakkı doğmuştur. Bekliyoruz bakalım ne diyecek, piyasa küçük arkadaşlar, hak yiyen hakkını bulur eninde sonunda.

kozcelik

Üye
Tepki
0
Merhaba;

Kişiyi tam hatırlayamıyorum. Fakat o zaman ufak tefek frelace çalışmalar yapmıştık. 2009 dan beri bunu asla yaptırmıyoruz. Ulaşamadık demek yanlış olur P.tesi-Cuma 09:00-19:00 arasında kurumsal çalışan bir firmayız. Sorunu olduğunu bildiren kişiye yaptırılan çalışma kullanıldıysa bedeli ödenmiştir. Eğer kendisi bedeli alamadığı veya sorunu olan bir durumu var ise lütfen gereken tüm görüşmeleri mail@ozcgrup.com.tr ye yönlendirsin. Gereken işlem tarafımızdan yapılır.

İyi Çalışmalar

lycodes

Üye
Tepki
0
@kozcelik

Hayır ödenmemiştir. Ayrıca belirtmeliyim bana ödemediğiniz tutar yolda sokakta günlük harcadığımız komik bir rakamdır. İş bitene kadar neredeyse her saat başı arandım-mail aldım, iş bittiğinde hiç bir telefonuma cevap verilmedi, 2-3 defa ödeme ile ilgili mail attığım halde cevap verilmemiştir tüm bunların kaydı da mevcuttur.

Şimdi 3 sene sonra çıkıpta biz kurumsal firma olduk, şu şu mail adresine yazarsanız sorunu çözeriz falan demenin sizce hiç bir manası ya da değeri var mıdır?

Topu topu 40 dolarlık iş için toplamda 35 adet mail trafiği mevcut.Bu trafik iş biter ve teslim edilir edilmez bıçak gibi kesilmiş ve hiç bir şekilde dönüş alınamamışsa bunun anlamı gayet net ve açıktır.

kozcelik

Üye
Tepki
0
Merhaba;

Değerli üye yazmış olduğum metinde size eğer bir hata yapıldıysa lütfen mail@ozcgrup.com.tr ye mail atarak çözün diye belirtmiştim. Sorunuzu çözmek isterseniz mail atabilirsiniz. Aksi taktirde burada yazdıklarınızın firmamız açısından bir önemi yoktur.
Teşekkürler...

lycodes

Üye
Tepki
0
Firmanız açısından ne ifade ettiği beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Buradaki emekçilerin bu durumu bilmesi yeter.

Ayrıca mail attım.Mailime cevabınızı merakla bekliyorum.

almond

Üye
Tepki
0
hep beraber merakla bekliyoruz:))
böyle insan sömürüsü yapanları afişe ettiğiniz için teşekkür ederim kendi adıma

Yukarı Alt