Web Tasarım Yapabilecek Uzmanlar

ozer

Üye
Tepki
0
Şirinevlerde Oturuyorum Meydandayım Kazım Bey . Merak Ediyorum Tam Adresinizi Verebilirmisiniz ? :)

Tepki
0
Piyasada bu karakterde bir çok müşteri mevcut ben son 3 ayda 5 kere yaşadım. hemde ufak rakamlar değil. Fakat her konuda olduğu gibi , iyilerin arasında kötü tecrübelerimizde olacaktır. Bunları zamanla daha iyi hissedebilir ve daha doğru bir strateji geliştirebiliriz.

Kaan Akyüz
www.kaanakyuz.net

lycodes

Üye
Tepki
0
P.tesi-Cuma 09:00-19:00 arasında "kurumsal" çalışan firmadan 22 saat önce(Pazartesi 13.36) attığım maile halen hiç bir cevap gelmemiştir.

lycodes

Üye
Tepki
0
kimden mail@ozcgrup.com.tr
tarih 01 Mart 2011 17:45

Merhaba;

Mailiniz incelenmek üzere işleme tarafımızca alınmıştır. Uygun görüldüğü taktirde ödemeniz. Cuma günü yapılacaktır.

saygılarımızla...

ozer

Üye
Tepki
0
Bunlar şirinevlerin neresinde merak ettim .d bende şirinevlerde oturuyrum bizim burda böyle insanlar olmazdı ama .)

lycodes

Üye
Tepki
0
kimden mail@ozcgrup.com.tr
tarih 04 Mart 2011 12:10
konu Re: Proje2
ayrıntıları gizle 12:10 (3 dakika önce)
Merhaba;

Ödemeniz günün kuruna çevrilip hesabınıza gönderilmiştir.

Dekont denizbank tarafından size ulaştırılmıştır.

Bilginize

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Demmekki arkadaşımız haklıymış, zamanında işini teslim etmiş fakat ödemesini alamamış, Fakat kimse bu firmayla çalışmasın karalıyalım gitsin diyemeyiz. Sadece işi yapacak olan arkadaşlar peşin çalışsınlar, yada en azından yarısını peşin alıp, dosyanın düşük rezilasyonlu halini onaylattıktan sonra ödemelerini alıp işi öyle teslim etsinler...

Yukarı Alt