Yurdum İnsanı...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Türkiye'mizde bir lisemizin iç binasından düşündürücü bir kesit.
Yorumsuz...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Hakan, kesin senin işindir o! :D
Lise dedim yukarıda değil mi ama , ben henüz orta okul 8 deyim o binada olamam : ))
Belki siz yazdınız üstüme atıyorsunuz, sesimiz çıkmıyor ya hani...

Tepki
100
@Hakan Dağdeviren
Oraya yazmak için o lisede okumak mı gerekiyor?
Yazıp kaçmışsındır. Ha birde fotosunu çekip kaçmışsın :)
Yurdun insanı işte nolcek... :D

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
@Emine Şahin

Hımm , peki o halde şöyle yapalım : ))))

İddianamede geçen ve bana adfedilen hükümleri kabul etmiyorum ve kesin olarak reddediyorum.
Yapılan tahliller yanlıştır, hatalıdır.
Yukarıdaki iddialar tamamen ve alenen açık bir art niyetle yazılmıştır.
İddia makamı kamu oyunu etkisi altında muhafaza etmek istemektedir ve bu yine açıkca ortadadır.
Ben hiçbir zaman o duvara bunları yazdım şeklinde bir beyanda bulunmadım
ve yazarım şeklinde bir ifadeyi yine asla kullanmadım.
Bu fiili esasen işleyen işbirlikçiler ve azmettiriciler ise bugün halen ortadadır.
Vukuu bulan hadisede E.Ş yine gerçek azmettiricinin ta kendisidir ve sanık olarak şuan yerimde bulunması gereken kişi keza şahsıdır.
Tüm bunlar ise kelle istemek için gıyabıma hazırlanmış hukuki bir suikastten öteye geçememektedir.
Bazı taraflar önceleri açıkca azmettirici siyasetler güderken bugün adaletin tecellisinden yana oldukları yönünde birtakım paravanlar kullanmaktadırlar.
Oysa!
Ötede de beyan ettiğim gibi şahsımın iddia edilen meskendeki intikalinden söz etmek mümkün değildir ve bu iddia gülünçtür.
Zira iddia edilen zaman sürecinde ben, Ö.Y, A.A, E.N, H.G ile 9.0 ikametinde toplantı anındaydık, bahsi geçen meskende olmam imkansızdır, bu doğrultudaki resmi delillerim önünüzdeki kalsörde mevcuttur.
Ben Türk Hukukuna ve adaletine sonuna kadar güven duyuyorum, bu nedenle şu an durduğum yerden asla çekinmiyorum.
Onu ancak azmettiriciler düşünsün ve ancak onlar esasen kendi geleceklerinin endişesiyle yaşamlarını sürsün.

Söyleyeceklerim bunlardan ibarettir.

Yukarı Alt