NazımHikmetÖztürk tarafından yazılan mesajlar

1. NazımHikmetÖztürk

Merhaba Arkadaşlar !

@Funda Arıcı Aynen bende sizin gibi düşünüyorum. Sonuçta bütçe belli Kabul eden eder. Etmeyen yarışmaya katılmaz. Yanii 250.00 TL'yi bile beğenmiyorlar ona sinir oldum... Ne yapayım evimi arabamı mı satayım bir maskot yaptırmak için :)
  2. NazımHikmetÖztürk

Merhaba Arkadaşlar !

Merhaba arkadaşlar, Gerçi ben 2009 yılında üye oldum bu foruma ama selam vermeyi unutmuşum :) Bu arada hazır konu açmışken sizden bir konuda fikirlerinizi almak istiyorum.. Bir müşterime maskot lazımdı. Ben "grafiker" değilim tabi ama az çok PS işlerinde iyiyim. Aslında web tasarımcısıyım...
  3. NazımHikmetÖztürk

Yazılarda Alt Satıra Geçme Sorunu

Çok teşekkür ederim yaa.Bende diyorum niye böyle oluyor.Sayenizde bunu da öğrenmiş oldum. Tekrar teşekkür ederim
  4. NazımHikmetÖztürk

Yazılarda Alt Satıra Geçme Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Ara sıra karşılaştığım bu hatayı sizinle paylaşmak ve bilgi almak istiyorum. Kısaca anlatayım.Bir yazı yazıyorum boş bir resmin üzerine. Örneğin şöyle: Grafikerler.org Grafikerler Forumu Alt satıra geçince hemen altına geçmesi lazım normalde.Ama bende bazen şöyle oluyor...
  5. NazımHikmetÖztürk

Photoshop ile Gif Dosyasını Kaliteli kaydetme

Bilgisayarınızın ekran kartında bir sorun olabilir mi ? benimde daha önce başıma böyle bir olay gelmişti .ordan hatırlıyorum
  6. NazımHikmetÖztürk

5 Kelimeyi Yıldız Gibi Yapma

Merhaba, Yıldızı istedigim gibi yapmayı başardım Örnek: http://i29.tinypic.com/23tnrs1.jpg Bu seferde Hilal'i bir türlü tutturamadım. Şöyle anlatayım kısaca.Bu logoyu kendiminde dahil oldugu amatör bir spor turnuvası için yapacam.Logo'nun amacıda adı geçen bölgelerdeki insanları temsil...
  7. NazımHikmetÖztürk

Evet arkadaşım.Aynen bu şekil birşey.Ama işte yazıların ortada buluştuğu yerdeki dengeyi ve yıldınız uzunluklarının aynı olmasını sağlıyamıyorum.Yanii dedigim gibi ilk bakışta gerçek bir yıldız gibi görünecek.Size de zahmet oluyor ama
  8. NazımHikmetÖztürk

Merhaba arkadaşlar, orta derecede grafik tarasımları yapıyorum.Kendi yaşadığım şehir için bir logo yapmaya çalışıyorum.Ama birtürlü istediğim gibi yapamıyorum.Acaba bana bu konuda biriniz yardımcı olabilir mi ? Yapmaya çalıştığım logo şöyle; MEZİTLİ DAVULTEPE KUYULUK YAYLALAR TECE Bu 5...
  9. NazımHikmetÖztürk

Üsküdar anafen dershanesi için çalışma

Güzel olmuş, elinize sağlık
Yukarı Alt