Arama sonuçları

1. O

masa üstü için serbest çalışma

çok güzel olmuş :) tebrik ederim..
  2. O

...Bıdı Bıdı...

@Aslı SAYILIR :)......... ?
  3. O

...Bıdı Bıdı...

yanlız kimse kızıp darılmasın forum kurallarını okuduktan sonra çoğu kişinin kurallara uymadığını gördüm buna rütbe verilen bazı üyelerde dahil e-mail vereni de var sayfa reklamı yapanı da var neyse bu konular beni aşar yinede dile getirme gereği duydum
  4. O

...Bıdı Bıdı...

@Aslı SAYILIR Aslı hanım okudum madde 10 ve 17 de yazıyor biçaresine bakacaz artık :)
  5. O

...Bıdı Bıdı...

@Erkal ÇOŞKUN Güldürdün valla beni helal olsun :) :clap2:
  6. O

...Bıdı Bıdı...

Aslı hanım benim sorum araya gitti :) corel draw x serisi herhsngi biri fark etmez photoshop cs4 nasıl bulurum nette bulma şansım var mı? bildiğiniz sağlam full verisyon veren bir link felan?
  7. O

...Bıdı Bıdı...

hepsi grafiker değil :) grafiker de var oparatör de var grafikle alakası olmayıp iş yaptırmak amaçlı olanda var :D senin gibi kaynakçı olan benim gibi telekomda çalışan da var :)
  8. O

...Bıdı Bıdı...

eğitim videoları izleyebilmem için photoshop ve coreldraw sürümlerimi yenilemem gerekiyor videolar genelde cs4 bende ki çok eski sürüm 7.0 farklılıklar oluyor hazır konusu açılmısken bunu nasıl yükseltirim birde dün corel draw 12 vardı sürümü yükseltme uğruna onuda sildim yükseltemedim deneme...
  9. O

...Bıdı Bıdı...

grafikerlik ayrı bişey bence benden şuan olsa olsa oparetör olur :) gazete dizgi işi yaptım ama 3-4 ay üniversite okurken mezun olmama yakın ayrıldım ondan önce ufak bir büroda başladı bu merakım ama kendimi geliştime imkanım olmadı net yoktu makina yoktu foto lazım olduğunda int. cafe ye gidip...
  10. O

...Bıdı Bıdı...

200 sayfası var konunun büyük ihtimalle konuşuldu bu konu :D
  11. O

...Bıdı Bıdı...

:) o konuda haklısın :) pekiii Grafikerliğe ilk başladığınızda düşünceleriniz nelerdi umutsuzluğa kapıldınız mı bu mesleğe nasıl başladınız vs. soruları çoğaltabiliriz :D
  12. O

İlk manipülasyon denemem:)

şemşiyeli adam kum saatinin içindeymiş gibi tam görünmemiş ama yine de çok başarılı bir çalışma tebrik ediyorum.. Not : Görsellik olarak olaya baktım grafiker değilim ben yapamam şuan da yani :)
  13. O

Motor Kutu Tasarımı

çok güzel bir çalışma :) inş. ileride bende böyle çalışmaları rahatlıkla yaparım :)
  14. O

...Bıdı Bıdı...

madem ki bıdı bıdı açın bi konuda konusalım :)
  15. O

...Bıdı Bıdı...

SeLam Arkadaşlar.. :)
  16. O

Takvim Çalışmam..

ben beğendim ancak tek hoşuma gitmeyen saat fazla kalınca olmuş çok ön plana çıkarılmış biraz daha ince çizgilerle yapılsa daha da güzel bir çalışma olacağını düşünüyorum.. Emeğinize sağlık...
  17. O

Üstadlar Foto Arka fon için yardım?

Aslı hanım çok teşekkür ederim yaptım :)
  18. O

Dijital Oto Elektronik Afişi

@seluvenin Teşekkür ederim..
  19. O

Üstadlar Foto Arka fon için yardım?

Üstadlar aşağıya fotosunu atmış olduğum Sarai Sierra nın fotosunun arka kısmındaki bulanıklığı nasıl oluştururum yani fotosu çekilen nesne veya insanı nasıl ön plana çıkarabilirim? Şimdiden Teşekkür Ederim...Saygılar....
  20. O

İlk tipografim...

başarılı bir çalışma :) emeğine sağlık.. photoshp,coreldraw.... gibi programlarda zaten ismini bilmesen anlatamıyorsun millete sorunu sormak için örnek bir şablon bulman gerekiyor bu sıkıntıyı bende çok yaşıyorum bu çalışmanın ismini bende daha yeni öğrendim unutmam inş. :D
Yukarı Alt