Arama sonuçları

1. H

Site Tasarımı

jQuery desteği ile kodlarsan muhteşem bişey olur bence. Tasarın çok güzel. Ben günümüz sitelerin çoğunun tasarımını eski çağ olarak nitelendiriyorum. Daha sade ve değişik şeylerin yayılması taraftarıyım Ben çok beğendim. Mutlaka Kodlamasına geç . Tabi Gelişime Açık ..
  2. H

siz hangisini kullanıyorsunuz?

Tabi en esnek sınırsız eklenti devi b) Mozilla Firefox
  3. H

Her Grafikerin Bilmesi Gereken Altın Kurallar (2/3D Grafik ve Motorlar Dünyası)

Süper bi makale , tek itirazım : Açık kaynak yazılım şirketleri dışında kalan tum şirketler , kullanıcı dostu olma hevesi güttükleri yok. Sadece ticaret kaygılrından dolayı gelişim yaparma çabaları mevcut.
  4. H

kişisel logo çalışmam..

bence harika ...
  5. H

Nasıl yapabilirim Basit ama çözemedim ?

sağdaki AltGr olmasın ? :)
  6. H

Bir Tasarımcının isyanı :))

@McCcDd Corel daha çok kullanılmakta.Genlde 12 sürümü galiba :) Umarım iş bulursun.
  7. H

Corel'de arka plan yapmak istiyorum

PS de 2-3 fırçayla bir kaç efekt ile yapacağın şeyi Corelde yüzlerce katman renk geçişleri vs. çok iş ve aynı sonucu almak baya zor..
  8. H

PhotoShop CS4-Targa (.TGA) olarak kaydetme yok acil yardım edin!!!

Bu kadarı aşar beni .. Sorun biraz nadir gözuken bişey. genel olarak dosya eksikliği olabilir PS de en iyisi http://forums.adobe.com/community/photoshop PS nin forumunda şansını dene. Teknik destek veren varmı .yokmu pek bilmiyorum ama denemende fayda var
  9. H

yok Cs4 te böyle bir sorun daha öncede duymuştum galiba.
  10. H

adobe cs6 extended

Forumda Warez paylaşım bilgi vs. Yasak bildiğim kadar .. :)
  11. H

Ctrl+Shit+S En altta çıkması lazım. CS4'tede aynı olması lazım
  12. H

Corel'de Görsel Çalışma

ne yazık ki O cevaplar işe yaramadı Aslı hanım...
  13. H

Corel'de Görsel Çalışma

Ben Corel'de değilde PS'de sorun yaşadım. Daha önce konu açmıştım ama pek çözum olmamıştı. daha önce açtığım konu | göruntu mevcut : https://www.grafikerler.org/deneme-calismalar/44322-yardim-facebook-kalite-sorunu.html#post198143
  14. H

Corel'de Görsel Çalışma

ben çok uğraştım o sorunla hiç fayda etmedi. kırmızı pembeleşiyer Shadow berbatlaşıyor.
  15. H

Bu Tür Bir Bir Çalışma Corel' de Nasıl Yapabilirim ?

@lisanihafi Siz Seyit beyin verdiği adresten logoyu indirin. ki o vektördür. biraz incelleyin gayet iyi anlarsınız. her renk için ayrı çizim/katman mevzut göreceksiniz. ve nasıl yapıldığını kavrarsınız zaten
  16. H

Photoshop Işık çalışması

hoş olmuş .. gırtlak kısmı yok etsen :confused:
  17. H

Sosyal medya Logo

18. H

Ava giderken avlanmak

Ava giderken avlanmak böyle bişey olsa gerek. Fb rastladım. en doğal foto :D
  19. H

NG BOX Kurumsal Çalışması

20. H

Miis Gaya Logo çalışması

Yukarı Alt