Arama sonuçları

1. uffuk

ByTasarimci Ücretsiz Photoshop Paketi V.1

teşekkürler
  2. uffuk

KaraKaLEm TeknikLeri

bilgileriniz için teşekkür ederim
  3. uffuk

PSD TASARIMLAR (Güncellenecektir)

teşekkürler çok güzel çalışmalar
  4. uffuk

Yaprak PSD

paylaşımın için teşekkürler
  5. uffuk

fotoğrafta kırmızı göz düzeltme

merhabalar red eye tool da kırmızı gözü düzeltirken kahve rengi gözü siyah olarak düzeltiyo(yani kırmızı gözü düzeltio ama kahve rengi gözü siyaha çevirio) bu araca renk verme gibi bi özellik yok mu?? beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim
  6. uffuk

Emprime Soru - cevap

Arkadaşlar çok teşekkür ederim ilginiz için bende color range de denedim ama 8 renk olduğu için problem yaşadım photoprint tekniğiyle yaptım(CMYK)
  7. uffuk

Emprime Soru - cevap

arkadaşlar şu deseni acil baskıya yetiştirmem lazım ama en çabuk nasıl yapabiirim bilmiyorum 8 renk olacak şekilde çalışmam gerekiyo yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim LİNK:http://img527.imageshack.us/my.php?image=seite37druckhintenbm5.jpg
  8. uffuk

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

çok teşekkür ederim yardımın için
  9. uffuk

hayır abi öbür sayfaya geçmek deil, sayfada zoom yapmışken resmin dier yerlerine geçiş photoshopta space tuşuna basıp fareyle sayfayı sürüklediğimiz gibi
  10. uffuk

arkadaşlar benimde bi sorum var ağırlıklı olarak photoshop kullanıyorum photoshopta space tuşuna basılı tutarak sayfayı sürükleyebilioruz bunu corelde de yapanları gördüm ama hiç sormadım şimdi corelde bi desen çizmem gerek bunu nası yapabilirim şimdiden teşekkür ederim..
  11. uffuk

Arka plan hazırlamak ( resimli anlatım )

bencede heryerde olması deil burda olması önemli olan ders için teşekkürler
  12. uffuk

Adını Siz Koyun

çok basit bi çalışma ama emeğine sağlık dostum
  13. uffuk

Herkese selamlar

hepinize teşekkür ederim bu arada ben grafiker sayılmam desinatörüm emprimede:)
  14. uffuk

Bir kızı robota dönüştürmek ( resimli anlatim )

teşekkürler admin.. güzel paylaşım.
  15. uffuk

Herkese selamlar

Hoş buldum sağol
  16. uffuk

Herkese selamlar

merhaba arkadaşlar bende siteye yeni katıldım. burada güzel paylaşımlar olacağından eminim herkese iyi akşamlar diliyorum.:cool:
Yukarı Alt