Emprime Soru - cevap

Durum
Konu kapatılmıştır.

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@uffuk

kardeş bunu fhotoshopta color range (renk alma) olayını yaparak çalış en çabuk öyle yapabilirsin

uffuk

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar çok teşekkür ederim ilginiz için bende color range de denedim ama 8 renk olduğu için problem yaşadım photoprint tekniğiyle yaptım(CMYK)

okyanus

Üye
Tepki
0
Merhaba,
sitede yeniyim bir sorum olacak. Emprime desinatörlüğünde elle çizim deneyimim var uzunca ara verdiğim için pc ile çizimde bilgim yok. Bu anlamda grafik kursları ne kadar faydalı olur nasıl bir yol izlenmeli?

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Grafikerlik kursları programı tanıman ve kullanman açısından faydalı olur, kurslarda grafikerliği yada desinatörlüğü tam öğrenemezsiniz, bunun için bi yerlerde staj görmeniz ve kendinizi geliştirmeniz gerekiyor

okyanus

Üye
Tepki
0
Konunun alt yapısına hakimim ama bilgisayarda nasıl yapıldığı noktasında bilgim yok.
Ağırlıklı olarak Photoshop ve corel draw programlarıyla yapıldığını sadece biliyorum. Staj konusu tamam da bu programların öğrenilmesi nasıl bir sonuç verir?

U

User

Misafir
@okyanus
merhaba arkadasım. bende elle çizim den gelen bir grafikerim.
sorununu tam olarak anlamadım ama anladıgım kadarıyla programlara yabancısın.
ilk önce hangi sektörde çalıştıgını sölersen daha çok yardımımız olur.
ofset baskımı?
flekso baskımı?
yoksa baska 1 baskı yöntemimi?

bütün baskı teknikleri birbirlerine çokyakındır.
sadece flekso baskı tramlar hayati önem taşır.
sorunu tam olarak anlatıersan yardımcı olalım sevgiler.

okyanus

Üye
Tepki
0
Merhaba Mehmet bey,
Ben emprime desinatörlüğü bağlamında sormuştum. Yani pano t -shirt v.s baskı.

U

User

Misafir
@okyanus
anladımda tam olarak belli bir sorununuz varmı?
artık biliyorsunuzki elle cizim olayı kalamdı. teknoloji ile yapılır oldu bir çok meslek. ve özelliklede bizim meslegimiz. artık tamamıyla pc oldu ve coreldraw + photoshop örenmeniz sart. sitemizde zaten bir çok programın egitimini ve sorunlarınızı cevaplıyoruz. sizinde 1 sorununuz olursa cekinmeden yetkili arkadaslara sorabilirsiniz. iyi forumlar.

okyanus

Üye
Tepki
0
İlk mesajımda sormuştum, bu bağlamda grafik kursları bana ne ölçüde faydalı olur Photoshop ve corel kullanımını bu kurslarda öğrenmek beni pc de desen çizdirecek duruma getirir mi?

U

User

Misafir
@okyanus
arkadasım. coreldraw ve photoshop kendi alanlarında 1 numara olan profesyonel cizim ve resim programlarıdır. mecburen desen cizmek istiyorsan bu preogramları ögrenmen sart. yalnız. alacagın kurs hakkında 1 yorum yapamam sadece sunu söleyebilirim cogu kurs yerleri para tuzagıdır. 1 azcık bilği verierler ama ne kadar faydalı olur onun oarasını bilemem. sana en iyi yardımcı olacak seyse bu programları iyi bilen profesyonel birisinden yardım al. kolay gelsin. dediğim gibi sitemizde bir çok konuda mevcuttur. takıldıgınız yer olursa sewe sewe yardımcı oluruz burdan. sevgiler.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt