Arama sonuçları

1. İbrahim Bulut

2010 - 2011 Takvimi Vektörel (cdr, ai, eps)

paylaşım platformunda neden paylaşımlarınıza şifre koyuyorsunuz. Pek bir anlamsız!
  2. İbrahim Bulut

Su Hayattır.....

Saçma sapan olmuş kusura bakma.
  3. İbrahim Bulut

Süslü logo

nedir bu çözemedim
  4. İbrahim Bulut

dergi reklam sayfası

Arkadaşım "Ford Bayisi" Olmaz "Ford Bayii" olur.. Lütfen önce bunu düzeltin.
  5. İbrahim Bulut

corel de logo yapma imkanımız var mı?

Corele yeni başladın ve Corelde logo yapılır mı diye soruyorsun! Başladığın şeyin ne olduğundan haberin yok mu senin acaba? Ben yapabilir miyim diye sormalısın? Logo yapılır mı demek ne demek anlamadım.
  6. İbrahim Bulut

Corel X4 yazı sorunu

sevgili arkadaşım tools_options_text_quickcorrect burada change ve altındaki use straight diye başlayan satırları iptal etme. Çünkü bunları iptal etmen başka sorunları beraberinde getirecektir. Bunun için şunu öneriyorum ve aslında yapılması gerekende budur; single quotes bölümünün yanındaki...
  7. İbrahim Bulut

Mouse Whell ayarları

Mouse ayarlarından bunu yapacaksınız. Corel'de bununla ilgili bir yöntem olmaz, olamaz da!
  8. İbrahim Bulut

dsmart-kamosonic logo istek

@İbrahim Bulut FAkat o sitede de yokmuş :eek:
  9. İbrahim Bulut

dsmart-kamosonic logo istek

Sevgili arkadaşım, lazım olan her logoyu sorman her zaman sonuç vermeyebilir. Bunun yerine şu siteyi sık kullanılanlarına ekle. Sonra bana dua eder misin etmez misin o senin bileceğin iş;) http://www.brandsoftheworld.com/
  10. İbrahim Bulut

GRAFXX Film Arşivi

Sen çocuk filmini beğenmeşsin ;)
  11. İbrahim Bulut

Antivirüs Programlarının Artıları ve Eksileri

Avast dahil hepsini denedik. 55 bilgisayardan oluşan bir firmada kendi servisimin başındayım. Virüs programlarının hepsini denedik. Tam pes etmek üzereyken NOD32 diye bişey getirdi birisi hiç itibar etmedik. Sonra gerçek profesyonellere test ettirdik. Kendimiz kurduk ve inanılmazı başardı. O...
  12. İbrahim Bulut

Çiçekli kartvizitler (NO RAPID)

link bozuk galiba inmiyor
  13. İbrahim Bulut

Corelde ortalama yardım

Corel, senin çizdiğin iki nesneyi başlangıç ve bitiş olarak alır. İki nesnenin arasındaki boşluğu hesaplamaz ilk nesnenin eni 12 cm ikinci nesnenin eni 7 cm aralarında 5 cm bosluk bıraktın ikisini yanyana koydun. şimdi bir üçüncü nesneyi bu iki nesneye ortala diyorsun değil mi, böyle yaptığın...
  14. İbrahim Bulut

Bi zahmet yorumlayın - eleştirin

Hiç birşey vermiyor bu logo bana. Alttaki o karmakarışık desenin anlamı nedir acaba? Çok daha zarif ve az detaylı bir flora kullanırsan iyi olurdu. Birde Hotelin yazı karakteri çok zayıf kalmış. Saygılar..
  15. İbrahim Bulut

Logo Nasıl olmuş

Konunun yeri burası orası mı bilmem ama, logo güzel fakat eve yemekleri derken yaprak ve floral desenlerin oluşu durumu karıştırmış "eve" has bir düşünce vermiyor bu logo bana. Saygılar
  16. İbrahim Bulut

ücretsiz vektör siteleri

www.nilland.com hayal gücünüz ile sınırlıdır dikkat edin ;)
  17. İbrahim Bulut

Vektörel Fırçalar...

Serkan Bey; sizin paylaşımlarınızda neden hep şifre var? Özel bir sebebi mi var, yoksa teknik bir zorunluluk mu acaba? Saygılar...
  18. İbrahim Bulut

ideal bilgisayar logo nasıl sizce

Güzel olmamış, bilgisayarı çağrıştıran birşey yok! Sanki küçük bir ilçe belediyesi gibi görünüyor. Kusura bakma beğenmedim.
  19. İbrahim Bulut

Vectoral Floral Bacground....

Pardon, neden bazı dosyalar şifreli? Acaba mecburiyet mi? Merak ettim... Saygılar..
  20. İbrahim Bulut

Vector SS Paper Notes Set

Ben indirimedim açılan sayfadan gold üyelik istiyor ve buna dair reklamları var. Acaba ben mi beceremedim. Yardım ederseniz memnun olurum. Gerçekten de aradığım şeylerdi oysa...
Yukarı Alt