Arama sonuçları

1. Kerem Taşkın

Eminem Konser Afişi

Deneysel bir çalışma. Yorumlarınızı bekliyorum...
  2. Kerem Taşkın

İstanbul Kısa Film Festivali

Zamanında yarışmaya göndermediğim afiş, artık paylaşmakta bir mahsur görmüyorum. Yorumlarınızı beklerim...
  3. Kerem Taşkın

Portfolyo'luk İş Üretme Sorunu!

Merhaba arkadaşlar, sizlerin bu konu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Malum çalıştığımız yerlerde (büyük bir reklam ajansı değilse) ünlü markalarla çalışamıyoruz. Onlar için ilan, poster vs. üretemiyoruz. Raf kartı, kartvizit vs. gibi portfolyoya bir değer katmayacak işler yapmak...
  4. Kerem Taşkın

'' E '' bu tarz bi logo varmı ya ?

Arkadaşlar merhaba, ''E'' harfiyle başlayan bir firma için bu tarz 3 çizgili bir logo yapmayı düşünüyoruz. Ama sanki böyle bir logo görmüş gibiyim daha önce tasarım kitaplarından falan yoksa yanlışmı hatırlıyorum acaba bu tarz bi e harfi kullanan şirket, tasarımcı v.s varmı bildiğiniz, eğer...
  5. Kerem Taşkın

Alkollü Araç Kullanımı

Merhaba arkadaşlar, alkollü araç kullanmanın riskleri hakkında bir çalışma yapmak istedim sizce nasıl olmuş fikirlerinizi almak isterim.
  6. Kerem Taşkın

Dumlupınar GSF

Merhaba ben Dumlupınar Üniversitesinin grafik bölümünün nasıl olduğunu merak ediyorum acaba bilgisi olan varmı.Tabiki marmara veya mimarsinan gibi olamaz ama çokmu kötüdür yoksa idare edermi...Teşekkürler.
  7. Kerem Taşkın

Yetenek Sınavlarında Bilgisayar Tasarımları

Arkadaşlar merhaba, sizlere bir sorum olacak belki aranızda bir bilgisi olan vardır. Bu güzel sanatlar'ın yetenek sınavlarında, mülakatta istersek önceden bilgisayarda yapmış olduğumuz tasarımları gösterebiliyormuşuz sanırım, acaba bu tasarımlar fakülteye seçilmek için ne oranda bir fayda...
  8. Kerem Taşkın

Eminem(Recovery) Albüm Kapağı

Eminem'in yeni çıkacak olan albümü için yapmış olduğum bir çalışma. Yorumlarınızı bekliyorum ve sizce hangisi daha iyi, beyaz mı? siyah mı?
  9. Kerem Taşkın

Kariyer 2010

Okulumuzun ''Kariyer Günü'' için yapmış olduğum bir çalışma. Yorumlarınızı bekliyorum...
  10. Kerem Taşkın

Çocuk İstismarı

Herkese merhaba, okulumuzda düzenlenen ''Çocuk İstismarı'' konulu afiş yarışması için yapmış olduğum bir çalışma. Sizlerinde yorumlarını almak isterim...
  11. Kerem Taşkın

Mac ve 300 Dpi

Herkese merhaba, Ben henüz öğrenciyim ve kafama çok taktığım bir konu var sizle paylaşmak istedim. Şimdi konu şu, normalde okulda falan hiç ticari iş yapmadığımız için hep 72 dpi çalışıyordum ve rahat bi şekilde pc kasılmadan işimi hallediyordum. Ama staja başlayınca artık ticari işler gelmeye...
  12. Kerem Taşkın

Illustrator CS3 - Pen Tool

Herkese merhaba, Illustrator'ün pen toll özelliğiyle ilgili bir şey sorucam. Mesela Photoshopta pen toolu seçtiğimizde üstte (Rubber Band) özelliği var bunu seçince pen toolu nereye hareket ettirisen çizgi beliriyor ne çizebileceğini görüyosun. Ama Illustratorde bu özelliği bulamadım çizgi...
  13. Kerem Taşkın

Street Police(Film Afişi)

Yorumlarınızı bekliyorum...
  14. Kerem Taşkın

Albüm Kapağı(Eypio)

Son çalışmam, yorumlarınızı bekliyorum.
  15. Kerem Taşkın

RudeBoy(Film Afişi)

Hekese merhaba, uzun zamandır film afişi eklemiyordum son yaptığım çalışmayı paylaşmak istedim yorumlarınızı bekliyorum.
  16. Kerem Taşkın

Bilge Adam

Arkadaşlar bilge adam eğitim kartımı satmak istiyorum ilgilenen arkadaşlar varsa bana ulaşsınlar.
  17. Kerem Taşkın

Eminem Albüm Kapağı(Re-fill)

Herkese iyi günler, Eminem için 2 adet albüm kapağı çalışması yaptım sizce nasıl olmuş, yorumlarınızı bekliyorum.
  18. Kerem Taşkın

5e5

İyi günler benim 5 metreye 5 metre bir tasarım yapmam gerekiyo photoshopta, ama bunu tamboyut vede 300 dpi açarsam eğer, pc kıpırdamıyo bile acaba böyle büyüklükte bir çalışma için nasıl bir yol izlemem gerek yardımcı olursanız çok sevinirim.
  19. Kerem Taşkın

Rock Bottom

Yeni film afişi çalışmam, yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.
  20. Kerem Taşkın

Film Afişi(Dangerous)

Yeni film afişi çalışmam, yorumlarınızı bekliyorum...
Yukarı Alt