Arama sonuçları

1. T

telif hakkı - çalışmalarım izinsiz kullanılmış.

2011 şubat 18 tarihinde web sitem için bir çalışma yaptım. Bahsedeceğim kitap ise aralık 23 2011 yılında basılmış. Yaptığım çalışmayı bir kaç forum içerisinde de yayınladım. Daha sonra bu çalışmamın yurt dışında bir kitap kapağı olarak basıldığını gördüm. Kitabın satıldığı web sitesi ayrıca...
  2. T

Ftp erişim yardımı

Kullandığım program dreamweaver cs3, ftp ile sunucuya bağlanıp web sayfamı yayınlamak istiyorum ama bağlanmıyor, sanırım uzak sunucuya dışarıdan bağlantıya izin vermiyor otomatik ayarlar. Bunu nasıl değiştirebilirim bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.
  3. T

Çocuk kitapları çizimlerim

Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  4. T

kuşlar

Uploaded with ImageShack.us İllustrator dosyası; (548 KB) http://www.2shared.com/file/4ZwySY9Q/birds1.html
  5. T

maskotlar.

6. T

Penguen çizimlerim

Eskiz; Uploaded with ImageShack.us İlüstratör ile hazır hali; Uploaded with ImageShack.us Çizimin ilüstratör dosyasının download linki; http://www.2shared.com/file/iViWLpg5/penguins.html
  7. T

Son çalışmalarım. (taylan özgür çalışkan)

Tek başlık adı altında burada çalışmalarımı sergileyeceğim. Kısa aralıklarla güncellemeye devam edeceğim. İlginiz ve yorumlar için şimdiden teşekkürler...
  8. T

İlüstrasyonlarım;

Uzun aradan sonra foruma ilk defa giriyorum.Siteyi görmeyeli bayağı değişmiş durumda:) Amerika da ana okulu çağındaki çocuklara İngilizce okumayı öğretmek amacıyla yayınlanacak bir kitap için yaptığım çizimlerden bazılarını paylaşmak istiyorum.Sanırım kitabın adı wordy worms olacak...
  9. T

İlüstrasyon ve karikatürler im

Yurt dışı bir site için çizdiğim ilüstrasyon ve karikatürlerim. Renklemeler photoshop cs3 ile yapıldı.Çizimler el çizimi.
  10. T

Çocuk kitabı çalışmam;

Bu benim ilk çocuk kitabı çalışmam ve illustrator programındaki ilk deneyimim. Daha önce karikatürle ilgilendiğimden bu tür programlara ihtiyaç duymamıştım. Yurt dışında yayınlanacak.Bazı sayfalarını paylaşmak için derledim. Umarım beğenirsiniz.
  11. T

Karakter ilüstrasyonlarım

Not;Renklemeler CS3 illustrator ve Cs2 photoshop ile yapılmaya çalışıldı, bu konuda acemiyim:)Çizgiler el çizimi.
  12. T

İlk logo tasarımım

Bir site için hazırlamaya çalıştım; Eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar...
  13. T

Karikatürlerim

Not; Bazı karikatürlerde dilin İngilizce olmasının sebebi, yurt dışında kullanılacak olmasıdır.
  14. T

Merhaba

Merhaba arkadaşlar, Güzel bilgi paylaşımları ve arkadaşlıklar için aranızdayım... (not;ilüstrasyon çalışmam)
Yukarı Alt